{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

خواننده قرص قمر دو سال پس از آغاز کنسرت‌هایش همچنان پرفروش است

کدخبر : 485

«بهنام بانی» آخرین کنسرت تابستان 1398 خود در تهران را سوم و چهارم شهریورماه برگزار خواهد کرد. این کنسرت‌ها هر شب طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اقتصاد هنر آنلاین، خواننده «قرص قمر» اجراهای تابستانی‌اش در پایتخت را 2 تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز کرد. این خواننده 3 و 19 تیرماه نیز در این سالن روی صحنه رفت.
 
سانس‌های تمدیدی کنسرت این خواننده در ماه گرم تابستان امسال، 4، 5، 6 و 7 مرداد در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد. این خواننده آخرین سانس‌های تمدیدی کنسرت‌هایش در فصل تابستان را 3 و 4 شهریور 1398 در همین سالن برگزار خواهد کرد.
 
بر این اساس بهنام بانی تابستان امسال با احتساب کنسرت‌های 3 و 4 شهریور، برگزاری 18 سانس کنسرت در پایتخت (6 سانس در نمایشگاه و 12 سانس در برج میلاد) را تجربه کرده و جمعاً از حدود 34000 نفر میزبانی می‌کند.
 
بانی از مردادماه 96 برگزاری کنسرت‌هایش را آغاز کرده و با وجود این‌که دو سال از این زمان می‌گذرد و طی این مدت مخاطبان زیادی به تماشای اجرایش نشسته‌اند، از معدود خوانندگانی است که همچنان بلیت کنسرت‌هایش هم در تهران و هم در سایر شهرستان‌ها در زمان کوتاهی به فروش می‌رسد. او در استرالیا و کانادا هم کنسرت برگزار کرده است.
 
«حامد برادران» آهنگساز و تنظیم‌کننده‌ی جوانی که با چهره‌های سرشناسی همکاری داشته، مدیریت هنری آثار «بهنام بانی» را بر عهده دارد و قطعات موفقی از جمله «علاقه خاص»، «اخماتو وا کن»، «عاشقم کرده» و «قرص قمر» در همکاری با بهنام بانی تولید کرده است.
 
کنسرت‌های بهنام بانی در تهران به تهیه‌کنندگی شرکت «آوای فروهر» برگزار می‌شود.
 
«تویی انتخابم» و «فقط برو» آخرین آهنگ‌های منتشر شده با صدای «بهنام بانی» و موسیقی «حامد برادران» هستند.
 
منبع: موسیقی ما
ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها