{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

حاشیه‌های برگزاری کنسرت لندن همایون شجریان

کدخبر : 676

کنسرت "همایون شجریان" دیشب در شهر لندن برگزار شد اما بسیاری از ایرانی‌هایی که برای رفتن به کنسرت بلیت 55 پوندی را تهیه کرده بودند، برای ورود به داخل سالن با مشکلات مختلفی مواجه شدند.

اقتصاد هنر آنلاین-فاطمه اسماعیلی: کنسرت "همایون شجریان" در شهر لندن دیشب درحالی برگزار شد که بسیاری از شرکت کننده‌ها از نحوه برگزاری کنسرت و برنامه‌های صورت گرفته شکایت‌های زیادی داشتند و تعدادی از کاربران توییتر اعتراض خود را از ناهماهنگی‌ها اعلام کردند.

منشا اعتراض‌ها از آنجا شروع شده است که کنسرت حدود 45 دقیقه تا یک ساعت تاخیر داشته است و با شروع زمان کنسرت بسیاری از مردم همچنان بیرون از درهای سالن زیر باد و باران منتظر ایستاده بودند. به گفته شرکت کنندگان همچنان بعد از وارد شدن مردم به داخل سالن، عده‌ای از افراد سرپا ایستاده بودند و هماهنگی بین تعداد بلیط و صندلی نبوده است.

"همایون شجریان" و مسئولان برگزاری علت این تاخیر زیاد را دیر گرفتن ویزا برای شجریان و ورود او به لندن اعلام کرده‌اند.

*
مسئله ناهماهنگی‌ و بی برنامگی مسئولان اصلی برگزار کننده کنسرت‌ها همواره بسیاری از مردم را اذیت کرده است و افرادی که برای چنین برنامه‎‌های هزینه می‌کنند، توقع دارند که شرایط برگزاری به نحو مطلوب صورت بگیرد. این روند معیوب در اجرای کنسرت‌های خوانندگان ایرانی، چه در داخل و چه خارج از کشور فعالیت هنری می‌کنند، بارها اتفاق افتاده است و گویی تعدادی از خوانندگان که از محبوبیت و شهرت بالاتری برخوردار هستند، یا از مخاطبان توقع صبوری غیر عادی دارند یا مانند مورد اخیر دچار مشکلاتِ روادیدِ ناشی از تحریم هستند. در هر حال می بایستمدیران برنامه فکری به حالِ تاخیر در کنسرت ها بکنند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها