{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

آیا محمدرضا گلزار در لس‌آنجلس هم موفق است؟

کدخبر : 799

"محمدرضا گلزار" بازیگر و خواننده ایرانی جدیدترین کنسرت خود را دوم دسامبر در سالن "دالبی تئاتر" لس‌آنجلس برگزار می‌کند اما خبرها ناشی از آن است که استقبال خوبی از این کنسرت نشده است.

اقتصاد هنر آنلاین-فاطمه اسماعیلی: اگر نام "محمدرضا گلزار" را در اینترنت جست و‌جو کنیم، عناوین مختلفی از جمله: بازیگر، مدل، نوازنده و مجری به او نسبت داده‌اند. گلزار که بیش از 30 فیلم سینمایی و سریال بازی کرده است، این روزها در حرفه موسیقی و خوانندگی نیز فعال است. او اولین فعالیت موسیقیایی خود را به عنوان نوازنده‌ی گیتار در گروه "آرین" شروع کرد و از سال 1388 در شهرهای مختلف کنسرت موسیقی برگزار کرده و تا به حال بیش از 20 قطعه موسیقی پاپ را روانه بازار کرده است.

"محمدرضا گلزار" می‌خواهد این بار جدیدترین کنسرت خود را دوم دسامبر یعنی 11 آذر در سالن "دالبی تئاتر" در منطقه هالیوود شهر لس آنجلس امریکا برگزار کند. سالنی که از سال 2002 مراسم‌های اسکار در آنجا برگزار می‌شود و ظرفیت آن حدود 3هزار و 400 نفر است. آخرین خبر از میزان فروش بلیط‌های کنسرت "محمدرضا گلزار" نشان می‌دهد که قیمت بلیط‌ها 50، 60 ، 70 ، 80 ،90 ،100 ، 130 و 180 دلار است و تنها 117 صندلی به فروش رفته است. گلزار این روزها در صفحه اینستاگرام خود درحال تبلیغات برنامه خود است و حتی در بنرهای تبلیغاتی شهر لس‌آنجلس برنامه کنسرت خود را تبلیغ کرده است. باید دید که تا پایان زمان خرید بلیط چه تعداد از ایرانیان مقیم امریکا به این کنسرت رغبت نشان خواهند داد. چون در طول چندین سال فعالیت او در عرصه موسیقی منتقدان زیادی به نحوه خوانندگی او اعتراض کرده‌اند و او را به فالش خوانی در کنسرت‌هایش محکوم کرده‌اند. همچنین این باور میان مردم و منتقدین وجود دارد که "محمدرضا گلزار" دانش و مهارت موسیقیایی کافی برای این کار ندارد و علت استقبال از قطعه‌ها و کنسرت‌های او، سوپراستاربودنش در سینمای ایران و داشتن 7 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام است و نه مهارت و استعداد کافی در خوانندگی!

به نظر می‌رسد، سالن "دالبی تئاتر" که مجهز به مدرن‌ترین فناوری‌های دالبی در حوزه سرگرمی است، قطعا هزینه بالایی از برگزار کننده‌هایش دریافت می کند و اگر از این برنامه استقبال کافی نشود، تیم محمدرضا گلزار ضرر فراوانی خواهند دید.

 

 

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    یکی بگه تو این وضعیت اینو چجوری آمریکا راهش دادن؟
    کاش حداقل تو یکی از این زمینه ها که فعالیت میکنه یه جو استعداد هم داشت.

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها