{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

انتشار تازه‌ترین مجموعه آهنگ لودئیکو اینائودی در پاییز 2019 پایان یافت

کدخبر : 872

"لودئیکو اینائودی" در جدیدترین پروژه خود ساخت و انتشار مجموعه آلبوم 7 قسمتی را آغاز کرد که هر شماره آن به یک روز اختصاص داشت و در طی 7 ماه منتشر شد و درنهایت انتشار کامل مجموعه در پاییز 2019 با انتشار آلبوم "روز هفتم" پایان یافت. او در این آلبوم با دو نوازنده جوان، "فدریکو مکوتسی" (نوازنده ویولن و ویولا) و "ردی هاسا" (نوازنده چلوی اهل آلبانی) همکاری داشت.

هنر‌ام‌روز- مه‌سیما شکریان: مجموعه "هفت روز پیاده روی" در دسته بندی موسیقی "نئوکلاسیک " قرار می‌گیرد و گفته می‌شود مخاطبان با گوش دادن این آلبوم احساساتی شبیه به ملاقات صبح‌گاه یا  مشاهده بال زدن پروانه‌ها،‌ لمس نسیم سرد کوهستان، درخشش آتش در تاریکی شب و محو شدن مه در آستانه طلوع آفتاب را تجربه می‌کنند. هر آلبوم این مجموعه علی رغم شباهت‌ها، دارای تفاوت‌های مشهودی است و آلبوم به آلبوم شاهد تکامل سیر روایی این مجموعه هستیم.

آهنگ "باد سرد زمستان" به عنوان اولین  تک آهنگ از این مجموعه و از آلبوم "روز اول" در تاریخ اول مارچ 2019 منتشر شد. آلبوم "روز اول" به صورت کامل در تاریخ 15 مارچ 2019 در دسترس عموم قرار گرفت. گفته می‌شود اولین شماره این آلبوم هفت‌گانه، به موفقیت تجاری بسیار خوبی در کشورهای مختلف دست یافت.

آهنگ "آواز پرنده" از البوم "روز دوم" این مجموعه در تاریخ 29 مارس 2019 به عنوان تک آهنگ منتشر شد و بعد از آن کل این آلبوم در تاریخ 19 آوریل 2019 انتشار یافت.

آهنگ "Campfire" ( به معنی آتشی که در اردوگاه روشن می‌کنند و صمیمانه در اطرافش می‌نشینند) از آلبوم "روز سوم" به صورت تک آهنگ در تاریخ سوم می 2019 منتشر شد و آلبوم "روز سوم" به طور کامل در تاریخ 17 می 2019 انتشار یافت.

تک آهنگ "صعود" از آلبوم "روز چهارم" این مجموعه در تاریخ 31 می 2019 منتشر شد. همچنین آهنگ "نما از جهتی دیگر" هم از آلبوم روز چهارم به عنوان تک آهنگ در تاریخ 14 ژوئن 2019 انتشار یافت. سرانجام آلبوم "روز چهارم" از مجموع "هفت روز راه رفتن" در تاریخ 21 ژوئن 2019 به طور کامل منتشر شد. با شنیدن مرحله به مرحله این آلبوم‌ها می‌توان سفری انتزاعی به فضای مه‌آلود و روح‌بخش کوهستان آلپ داشت.

آلبوم روز پنجم از این مجموعه به صورت کامل در تاریخ 19 جولای 2019 منتشر شد اما پیش از آن تک آهنگ "پروانه‌های طلائی" از این مجموعه هم در تاریخ 28 ژوئن منتشر شده بود. فضای این مجموعه همچنان سرشار از تازگی و جذابیت است.

آهنگ "مِه ملایم 2" از آلبوم "روز ششم" مجموعه "هفت روز راه رفتن" در تاریخ 26 جولای 2019 منتشر شد و این آلبوم به طور کامل در تاریخ 16 آگوست در دسترس عموم قرار گرفت. این آلبوم روایتی انتزاعی از تنهایی ذهنی انسان در حین مواجهه با طبیعت است.

و سرانجام آخرین آلبوم از مجموعه "هفت روز راه رفتن" با عنوان "روز هفتم " در تاریخ 20 سپتامبر منتشر شد. این آلبوم تجربه سفری ذهنی به طبیعت شگفت‌انگیز و رویایی منطقه آلپ و رسیدن به تجربه شگفت‌انگیزی از حضوری مجازی در این منطقه است.

"لودئیکو اینائودی"، آهنگ‌ساز  و نوازنده پیانوی ایتالیایی است. سبک آثار او بیشتر مدرن کلاسیکال و مینیمال است. آثار او از شهرت جهانی برخوردار است. این هنرمند در سال 1397  اجرایی سه روزه در تالار "وزارت کشور تهران" داشتد. اینائودی سابقه ساخت موسیقی برای فیلم را نیز در کارنامه خود دارد واز معروف‌ترین آثارش در عرصه موسیقی متن فیلم، می‌توان به موسیقی متن سریال "دکتر ژیواگو" اشاره کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها