{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 919

پروژه‌ی "روزهای موسیقی معاصر تهران" در ادامه پروژه "مسافران تهران-برلین" و منتخبی از آثار اجرا شده در ۴ کنسرت قبلی برلین، در تهران با رهبری "کاترین لارسن مگوایر" از تاریخ ۲۲ تا ۲۶ آبان ۱۳۹۸ در تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سایت موسیقی ما، "روزهای موسیقی معاصر تهران" طی این روزها برنامه‌های متعددی شامل کارگاه‌های نوازندگی و آهنگسازی داشته است و دو کنسرت متوالی در تالار رودکی در روز پنج‌شنبه ۲۳ آبان با اجرای آثاری از "فوزیه مجد، علیرضا مشایخی، شاهرخ خواجه‌نوری، احسان خطیبی، سارا اباذری، علی گرجی، مهدی جلالی، الناز سیدی، مهدی حسینی و آناهیتا عباسی" و کنسرتی در تالار آوینی دانشگاه تهران در روز شنبه ۲۵ آبان با همکاری ارکستر مدرن "یارآوا" و "آنسامبل یونایتدبرلین" با اجرای آثاری از "علیرضا مشایخی،  محسن میرمهدی، بابک آل‌حیدر، مهدی جلالی، گلاره سلیمانی و مهدی خیامی" برگزار می‌شوند.

علاوه بر آثاری که در برلین اجرا شده بودند، با اضافه شدن نوازندگان "آنسامبل یونایتد برلین" به ارکستر مدرن "یارآوا"، آثاری از رپرتوار ارکستر مدرن "یارآوا" به رهبری "لارسن مگوایر" نیز اجرا خواهند شد.

در پروژه "روزهای موسیقی معاصر تهران، چهار کنسرت "آنسامبل یونایتد برلین" آثاری از بیست آهنگساز معاصر ایرانی را در برلین  را به اجرا گذاشت. در آن پروژه که به صورت مشترک با گروه موسیقی "یارآوا" به صحنه رفت، آثاری از مهدی خیامی، علیرضا فرهنگ، شاهرخ خواجه‌نوری، فوزیه مجد و مهدی جلالی به صورت مشترک توسط «آنسامبل یونایتد برلین» و نوازندگان ارکستر مدرن "یارآوا" اجرا شد.

در این کنسرت‌ها که "حامد زند کریمخانی، گلناز خلیلی، مهدی جلالی و یاسمین شاه‌حسینی" حضور داشتند این بار نیز در پروژه "روزهای موسیقی معاصر تهران" شرکت خواهند کرد.

"روزهای  موسیقی معاصر تهران" با همکاری گروه موسیقی دانشگاه تهران، گروه موسیقی "یارآوا" و "آنسامبل یونایتد برلین" و حمایت انجمن موسیقی تهران برگزار می‌شود. این برنامه بخش سوم از پروژه‌ی مسافران تهران-برلین است که در پاییز سال گذشته و بهار امسال با اجرای چهار کنسرت در برلین به معرفی موسیقی معاصر ایران پرداخته است.

علاقمندان می‌توانند از روی سایت تیوال اقدام به خرید بلیت کنند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها