{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

جدیدترین آلبوم محسن چاوشی

کدخبر : 948

جدیدترین آلبوم "محسن چاوشی" که "قمارباز" نام داشت، ار پنجم آذرماه در بازار عرضه می‌شود.

به گزارش هنرام‌امروز به نقل از خبرگزاری مهر،تازه ترین آلبوم موسیقی "محسن چاوشی" خواننده موسیقی پاپ کشورمان به تهیه کنندگی "هادی حسینی" روز پنجم آذر ماه با عنوان "بی نام" در دسترس مخاطبان قرار می گیرد. آلبوم "بی نام" که پیش تر قرار بود تخت عنوان "قمار باز" با صدای "محسن چاوشی" روانه بازار موسیقی کشور شود، با ۱۱ قطعه و اشعاری از مولانا و سعدی تهیه و تولید شده است و در این بین از اشعار برخی شاعران دیگر نیز به صورت ترکیبی و در تجربه ای جدید استفاده شده است.

موسیقی این آلبوم را به صورت کامل "محسن چاوشی" بر عهده داسته است و محمد جاسمی نیز به عنوان همخوان و خواننده مهمان دراین اثر حضور دارد. قطعه جنجالی "قمارباز" با همین نام در لیست قطعات آلبوم هست. من اینکه به گفته دست اندرکاران تولید آلبوم، این اثر بدون تبلیغات میدانی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

انتشار و لو رفتن دموهایی بی کیفیت و چند ثانیه از چند قطعه این آلبوم از جمله قطعات "باز آمدم"، "قوم به حج رفته" و "بحر تفکر" در روزها و هفته های گذشته در فضای مجازی باعث شده چاوشی تنظیم هایی جدید و مدرن را روی این قطعات امتحان کند.

آخرین آلبوم منتشرشده از چاوشی "ابراهیم" بود که شهریور 97 منتشر شد. آلبوم ابراهیم هم مدتی در صف دریافت مجوز از ارشاد بود که با این حال آلبوم "ابراهیم" توانست عنوان پرفروش‌ترین آلبوم موسیقی سال 97 را دریافت کند.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها