{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

شهر خاموش در تالار وحدت

کدخبر : 996

کنسرت شهر خاموش "کیهان کلهر" از هفتم دی ماه شروع خواهد شد.

هنر ام‌روز-فاطمه اسماعیلی: "کیهان کلهر" پس از اینکه به عنوان مرد سال موسیقی جهان در سال ۲۰۱۹ معرفی شد، در جدیدترین برنامه خود کنسرت "شهر خاموش" را از هفتم دی ۹۸ در تالار وحدت اجرا خواهد کرد. در این کنسرت کوارتت مینیاتور کلهر را همراهی می‌کند.

بلیت فروشی این کنسرت روز یکشنبه ۲۶ آبان از ساعت ۱۵ و برای سه سانس، روی سایت تیوال www.tiwall.com آغاز می شود.

چندی پیش جایزه جهانی وومکس، "کیهان کلهر" را به عنوان مرد سال موسیقی جهان معرفی کرد. این نخستین کنسرت کلهر در ایران، پس از دریافت جایزه مرد سال موسیقی جهان است.

"کیهان کلهر" در فروردین و خرداد امسال هم کنسرت "شهر خاموش" را در تهران برگزار کرد که استقبال علاقه‌مندان در آن اجراها موجب تمدید شدن این کنسرت طی ۲۰ سانس شد.

ساری، اصفهان، شیراز، همدان، کرمانشاه و سنندج شهرستان‌هایی بودند که در سال جاری میزبان کنسرت "شهر خاموش" شدند.

این آخرین دوره از اجراهای "شهر خاموش" در ایران است. "شهر خاموش" یکی از مشهورترین آلبوم‌های بی‌کلام "کیهان کلهر" است که سال ۱۳۸۷ با همراهی "بروکلین رایدر" یک کوارتت زهی از کشور آمریکا در سبک موسیقی کلاسیک و خاورمیانه‌ای در قالبی بین‌المللی منتشر شد. در اجرای کنسرت "شهر خاموش" در ایران، "پدرام فریوسفی" نوازنده ویولن، "نیلوفر محبی" نوازنده ویولن، "میثم مروستی" نوازنده ویولن آلتو، "آتنا اشتیاقی" نوازنده کنترباس، "فرشاد پاتینیان" نوازنده ویولنسل و "بهتاش ابوالقاسم" نوازنده سازهای کوبه‌ای که در قالب کوارتت زهی "مینیاتور"، کلهر را همراهی می‌کنند.

 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها