{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4312

شهرام ناظری روز جمعه ۷ خرداد کنسرت آنلاین "آوای دوست" را در تالار وحدت اجرا کرد. این کنسرت آنلاین قرار است ۱۴ شب دیگر بازپخش شود.

هنرام‌روز: کنسرت آنلاین شهرام ناظری از تلویزیون اینترنتی لنز (در مالکیت ایرانسل) پخش شد و دوربین در طول کنسرت مدام بین تصویر کلوز آپ شهرام ناظری و تصویر لانگ شات از اعضای گروه جابجا می‌شد و اما بینندگان تصویری کلوز آپ از نوازندگان، در حالی که ساز به دست و در حال نواختن باشند، ندیدند.

شهرام ناظری با انتشار پستی در اینستاگرام در خصوص این کنسرت، به عدم نمایش سازها در ان واکنش نشان داد: «بسیار خرسند و دلگرم شدم که کنسرت آنلاین جمعه شب مورد لطف و محبت مردم فرهنگ دوست ایران قرار گرفت. به هر صورت این برنامه اولین تجربه کنسرت آنلاین برای اینجانب بود و خالی از برخی مشکلات نبوده است و بنده اگر می دانستم سازها را قرار است از نمای دور نشان بدهند، بدون شک با این مسئله و انجام آن به صورت جدی مخالفت می‌کردم.

عملکرد اینجانب در این سال‌ها به وضوح نشان می‌دهد که به دلیل همین نقطه نظرها و اختلاف سلیقه‌ها که با صداوسیما داشته‌ام و اینکه در تلویزیون سازها را پشت اجسام مختلف پنهان می‌کنند، در این دهه ها هیچگونه همکاری با رادیو و تلویزیون نداشته ام و حتی حق و حقوق طبیعی خودم را از صداوسیما دریافت نکرده‌ام. امید است این برنامه تجربه‌ای باشد برای رفع مشکلات کنسرت های آنلاین بعدی که اهل موسیقی در پیش دارند.»

این خواننده پیشکسوت همچنین درباره تجربه اجرای کنسرت آنلاین گفته است که "در این یک سال و چندماهی که خارج از کشور بودم، پیشنهادهایی برای کنسرت داشتم اما قبول نکردم و فکر کردم به ایران بیایم و این کار را انجام بدهم. امیدم این است که این موضوع کویید_۱۹ در جهان برطرف شود و تمام مردم دنیا و به خصوص مردم ایران بتوانند زندگی عادی خودشان را ادامه بدهند."

کنسرت مجازی "آوای دوست" به مدت ۱۴ شب تکرار می‌شود و شهرام ناظری در جریان آن قطعاتی چون "آتش در نیستان"، "شیدا شدم" و "اندک اندک" را اجرا کرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها