{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6141

برنامه «از ایده تا اکران» شبکه مستند امشب ۱۷ شهریور ساعت ۲۲ به چرایی و چگونگی تولید فیلم «کما» به تهیه‌کنندگی حسین فرح‌بخش ‌و کارگردانی آرش معیریان پرداخته است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری صبا، برنامه «از ایده تا اکران» در قسمت جدید خود که امشب ۱۷ شهریور ساعت ۲۲ از شبکه مستند پخش می شود، به چرایی و چگونگی تولید فیلم «کما» به تهیه‌کنندگی حسین فرح‌بخش ‌و کارگردانی آرش معیریان پرداخته است.

فیلم سینمایی «کما» با بازی محمدرضا گلزار، مهناز افشار، امین حیایی، آتیلا پسیانی و… سال ۸۳ اکران شد و با نزدیک ۲ میلیون مخاطب همچنان یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های سازندگان و بازیگرانش است.

برنامه «از ایده تا اکران» با گذشت ۱۷ سال از تولید این فیلم سینمایی سراغ عوامل اصلی «کما» رفته و در گفتگو با حسین فرحبخش تهیه کننده، آرش معیریان کارگردان، کاوه ایمانی تدوینگر و امین حیایی بازیگر فیلم چرایی ساخت و چگونگی پر طرفدار شدن این اثر سینمایی را مورد واکاوی قرار داده است.

این برنامه به تهیه کنندگی ناهید دل‌آگاه و کارگردانی ناهید دل‌آگاه، روناک جعفری و وحید قاضی میرسعید در ۲۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده و به بازخوانی و روایت ۳۰ سال سینمای پس از انقلاب از نگاه مخاطبان برای مخاطب و حواشی تولید، اکران و حضور این آثار در جشنواره‌ها می‌پردازد.

این مجموعه در شبکه مستند سیما تولید شده و چهارشنبه ها ساعت ۲۲ پخش می شود و بازپخش آن پنجشنبه ها ساعت ۱۵ خواهد بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها