{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6861

هانده ارچل، بازیگر مشهور ترکیه‌ای که در فیلم "مست عشق" به کارگردانی حسن فتحی نیز ایفای نقش کرده، از سوی مجله گلومر به عنوان زیباترین زن جهان در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، مجله آمریکایی "گلومر" ستاره معروف ترکی "هانده ارچل" را صاحب زیباترین چهره جهان معرفی کرد.

به نوشته تابناک باتو، این انتخاب جنجال گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی به وجود آورد؛ برخی از معترضین ادعا کردند که او شایسته چنین عنوانی نیست زیرا زیبایی او نتیجه جراحی پلاستیک است، در حالی که برخی دیگر از طرفداران هانده، از این انتخاب ابراز خوشحالی کرده و او را شایسته این عنوان دانستند و تأیید کردند که زیبایی او طبیعی است.

مطبوعات ترکیه نیز این اخبار را برجسته کردند و او را به عنوان یک هنرمند جوان و نوظهور بسیار موفق و معروف توصیف کردند که در حدود ۲۵ میلیون دنبال‌کننده از سراسر جهان دارد. هانده‌ارچل در سریال "تو در را می زنی" با بازی کرم بورسین معروف شد، و این سریال بالاترین بینندگان را در ترکیه و جهان عرب به خود اختصاص داد.

410100_484

عنوان زیباترین چهره سال ۲۰۲۱ باعث شد تا تعدادی از وب سایت‌ها در مورد راز زیبایی چهره این بازیگر ۲۸ ساله ترک و راهکارهای جذابیت او مانند نوشیدن مقدار زیادی آب روزانه صحبت کنند.

هانده ارچل

به گزارش lethanghere، آرچل روز خود را با ورزش آغاز می‌کند و این لحظات را در صفحه اینستاگرام خود نیز ثبت می‌کند.  بنا بر این گزارش هانده ارچل، تغذیه سالمی دارد، لایه‌برداری پوست و آبرسانی و مرطوب کردن پوست با گلاب برای از بین بردن لکه‌ها و چروک، از دیگر راهکارهای او برای داشتن چهره‌ای زیبا است.


هانده ارچل

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها