{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7269

آریان خان ، پسر ۲۳ ساله شاهرخ خان که به تازگی از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دانش آموخته شده است و بر طبق گفته‌های پدرش می‌خواهد کارگردان شود، همراه با دوستانش توسط پلیس در شهر مومبایی دستگیر شد.

به گزارش هنر ام‌روز، آریان خان و دوستانش در یک کشتی تفریحی بودند که پلیس به دلیل پیدا کردن مواد مخدر آنها را دستگیر کرد.این کشتی تفریحی راهی جزیره گوآ بود و در کشتی حشیش، کوکائین و قرص اکستازی و چند جور دیگر مواد مخدر پیدا شد.یکشنبه صبح سه تن از این جوانان که یکی از آنها آریان خان است در اداره پلیس باقی مانده و باقی جوانان آزاد شدند.

آریان خان باید در بازداشت بماند تا بازجویی‌های بیشتری شود. از او و دو تن دیگر از دوستانش معاینه پزشکی شده و تست خون گرفتند تا ببیند آیا آنها مواد مخدر استفاده کرده بودند یا نه.

شاهرخ خان که باید برای ادامه فیلمبرداری «پاتان» به اسپانیا می رفت، احتمالا تحت شرایط فعلی سفر خود را لغو کند.او همراه با همسرش در دادگاه پسرش حاضر شد. موضوع مواد مخدر و ارتباط فروشنده ها وساقی‌های مواد مخدر در سینمای هند، پس از مرگ سوشانت سینگ راجپوت (که بر طبق گفته پلیس به علت خودکشی درگذشت) وارد فاز جدیدی شد و بسیاری بابت استفاده از مواد مخدر در آن زمان به اداره پلیس فراخوانده شدند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها