{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7439

بازیگر و کارگردان ۶۰ ساله ورود به سیاست را به کلی رد می‌کند و می‌گوید تمایل دارد که از میزان فعالیت‌هایش بکاهد.

به گزارش هنر ام‌روز، جورج کلونی می‌گوید تمایلی به رئیس جمهور شدن ندارد و یک "زندگی خوشایند" را ترجیح می‌دهد.

این بازیگر و کارگردان ۶۰ ساله یکشنبه این هفته در مصاحبه با بی‌بی‌سی ایده ورود به سیاست را به کلی رد می‌کند و می‌گوید تمایل دارد که از میزان فعالیت‌هایش بکاهد.

کلونی می‌گوید: "امسال ۶۰ ساله شدم و چندی پیش با همسرم در این خصوص بحث می‌کردیم که زیاد کار می‌کنیم، هر دوی ما، و من گفتم که باید این سال‌های آرام زندگی ما باشد." کلونی علاوه بر کاهش فعالیتش در زمینه بازیگری و کارگردانی می‌گوید تمایل دارد بسکتبال بازی کند و در حالی که هنوز توانایی‌اش را دارد کارهایی که دوست دارد را انجام دهد. او در مورد "جو بایدن" و کاهش محبوبیت او می‌گوید: "چیزهای زیادی باید اصلاح شود، [زخم‌های] زیادی باید التیام پیدا کنند، و این زمان می‌برد."

به گزارش 30نما، کلونی به‌تازگی فیلم "بار مراقبت" (The Tender Bar) با بازی "بن افلک" را کارگردانی کرده است. او پیش‌تر در مصاحبه با "ورایتی" به این پرسش پاسخ داد که آیا او نیز مانند "بن افلک" و "مایکل کیتون" در فیلم "فلش" (The Flash) نقش ابرقهرمانی خود را تکرار کرده است یا نه: "از من درخواست نکردند. وقتی یک چندگانه را آنگونه که من نابود کردم نابود کرده باشید، معمولاً برای فیلمی چون "فلش" نادیده گرفته خواهید شد."

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها