{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 3525

اولین جشنواره ملی و سراسری تصویرگری جلد کتاب‌های درسی در بهار و تابستان سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. جشنواره تصویرگری جلد کتاب‌های درسی که چهارمین جشنواره از نوع رقابت‌های تصویرگری کتاب درسی در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی است با تمرکز بر تصویرگری جلد کتاب‌ها خواهد بود.

هنرام‌روز: این جشنواره با همراهی و همکاری انجمن تصویرگران کتاب، انجمن طراحان گرافیک و بسیج هنرمندان تهران بزرگ و همچنین جمعی از اساتید و کارشناسان محتوایی و هنری کتاب‌های درسی برگزار می‌شود.

هدف از جشنواره بروزرسانی و ارتقاء جایگاه تصویرگری آموزشی، تربیتی و نقش موثر آن در نظام تعلیم و تربیت و همچنین شناسایی تصویرگران و هنرمندان خلاق، توانمند و متعهد در حوزه آموزشی است.

بخش‌های قابل رقابت در این جشنواره، تصویرگری جلد کتاب‌های درسی پایه اول تا ششم ابتدایی می‌باشد و هنرمندان تا 20 خرداد ماه 1400 فرصت دارند تا آثار خود را از طریق وب‌سایت جشنواره به نشانی tcif.oerp.ir به دبیرخانه ارسال نمایند.

آخرین مهلت ارسال اثر بیستم خرداد ماه 1400، داوری و انتخاب آثار تیرماه 1400، اختتامیه و اهدا جوایز مرداد ماه 1400 خواهد بود.

آثار منتخب مشمول اهدای جوایز، گواهی حضور، چاپ اثر در کتاب جشنواره، ارائه اثر در نمایشگاه فیزیکی و مجازی جشنواره و همچنین استفاده از آثار منتخب در جلد کتاب‌های درسی می‌باشند.

لازم به ذکر است که آقای کیانوش غریب‌پور و آقای حسن کریم‌زاده از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک در ترکیب هیات داوری می‌باشند.

تلفن دبیرخانه جشنواره جهت پاسخگویی به سوالات 02188309259 می باشد.

منبع: سایت رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها