{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10612

زهره فکور صبور که در بازیگری چند سالی است بسیار کم کار شده است وارد عرصه مدلینگ شده است.

به گزارش هنر ام‌روز، زهره فکور صبور بازیگری که سالها در عرصه بازیگری فعالیت داشت اما چندان دیده نشد حالا مدتی است که وارد مدلینگ شده و از راه تبلیغات کسب درآمد می کند.

"خانم بازیگر" بعد از ناکامی در بازیگری رفت و مدل شد

 

زهره فکور علاقه زیادی به طراحی لباس و مدلینگ و خلاصه اینجور کارها دارد و از آن طرف هم عاشقه تغییر دکور تو صورت و خوشگلاسیون است به همین دلیل اگر خانم بازیگر را بخواهید پیدا کنید قطعا یا در سالن آرایشی و مطب زیبایی هستند ویا در مزون های لباس!

زهره فکورصبور دیگر از آن قالب بازیگری درآمده پیج اینستاگرامی اش هم بیشتر شبیه به بلاگر ها می باشد تا یک هنرمند و آرتیست.

اما خب از اونجایی که دنیا دو روزه هرکسی به علاقه هاش بپردازه بهتره اما در صورتی که به دیگران آسیبی نرسونه و این دقیقا چیزیه که باید به خانوم بازیگر گفت! در ادامه عکس جدید زهره خانم را مشاهده می کنید که در مزون دوستش است که البته اینم یه ترفنده و شخص رو دوستم خطاب می کنند تا کاربر راحت تر اعتماد کند!

وی تا مدتی پیش عکس هایی از خود در حال پرو لباس منتشر می کرد اما به تازگی با تگ یک مزون لباس از تصاویرش با لباس های مختلف رونمایی کرد.در این پیج کوچک او دیگر بازیگر نیست و استایل های مختلف را بر تن خود به نمایش می گذارد. قطعا با استفاده از یک بازیگر پیج با سرعت بیشتری بالا رفته و فروش می کند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها