{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10971

امروز ۲۳ دی ۱۴۰۰ سحر زکریا پاسخ تندی به دفاع پرستو صالحی از مهران مدیری داد.

به گزارش هنر ام‌روز، سحر زکریا در پاسخ به پرستو صالحی که گفته بود مهران مدیری آدم خوبی است پاسخ بسیار تندی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

saharzakaria-1

خانم پرستو صالحی ، خط فکریه شما که اصلا معلوم نیست ، یک زمانی تا ۱۴۰۰ میزدید بعد پاک کردید شدید اپوزوسیون، مردم حافظه شان کوتاه مدت است بنده یادم نرفته.

بعدم میتونم بپرسم چند تا کار با مهران مدیری کردی؟ حالا در لایوی به زودی جواب چند نفر منجمله شما را خواهم داد، شما ۱۴۰۰رو پاک کردی ادای دیگری گرفتید نمیدانم با چند کلاس سواد!

و سوالم اینست من دروغ می گویم گیتی معینی ، سعید پیر دوست . آقای سعید سهیلی کارگردان سینما و آقای پرستویی هم دروغ از ایشان گله کردند.

و بعد شما که سر مردم رو شیره مالیدید فالوور جمع کردید وشروع به تبلیغات گرفتید و پولها رو جمع کردید وبه هوای سیاسی بودن از ایران رفتید که یک دروغ محض بود.

حالا با پولهای مردم در ترکیه خوش بگذرونید اصلا خط فکریه شما چرا باید برای ما مهم باشد شما تکلیفتان با خودتان روشن نبود میگویم پست ۱۴۰۰ تان را فراموش نمی کنم.

و مهران مدیری را با فردین مقایسه نکنید، فردین کجا واین آقا کجا؟ باز میگویم چند کار با ایشان کردی؟

پس خودتان میخواهید که سکوتم را بشکنم باشد خاطره خوشتان از آقای مدیری را در لایوم خواهم گفت ، فعلا در ترکیه با سرمایه مردم خوش باشید.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها