{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12815

کیهان نوشت: ماجرای اتمام اجرای نامداری در ســیما، مربوط به پنج سال پیش است و طبیعتا بعد از گذشت پنج سال از یک رخداد، ناگهان زمینه مرگ فردی فراهم نمی‌شود، پس چرا امروز به بهانه وی در حال اهانت و اتهام‌زنی به رسانه ملی هستید؟

به گزارش هنر ام‌روز، تسویه حساب با رسانه ملی به بهانه مرگ یک مجری سابق! درگذشت یک مجری سابق سیما، مجالی شد برای تسویه حساب برخی معاندین با رسانه ملی! وقتی خبر درگذشــت آزاده نامداری منتشر شد، برخی از افراد داخلی و خارجی و از جمله برخی بازیگران، رســانه ملی را مقصر مرگ مجری یادشده معرفی کردند و ادعا کردند از آن‌جا که رسانه ملی از اجرای نامداری جلوگیری کرده بود، زمینه مرگ وی فراهم شد

 

این ادعا در حالی است که اولا، ماجرای اتمام اجرای نامداری در ســیما، مربوط به پنج سال پیش است و طبیعتا بعد از گذشت پنج سال از یک رخداد، ناگهان زمینه مرگ فردی فراهم نمی‌شود. دوما؛ مشکلات نامداری دقیقا توسط کســانی به وجود آمد که امروز در مقام وکیل و دوستدار وی عرض اندام کرده‌اند.

کسانی که فیلم وی در سوئیس را در رسانه‌های معاند منتشر کردند و او را هدف تمسخر و توهین قرار دادند. سوما؛ کسانی که امروز در مقام مدافعان نامداری قرار دارند باید بگویند طی پنج سال گذشته خود شما کجا بودید و چرا یادی از او نمی‌کردید و امروز به بهانه وی در حال اهانت و اتهام‌زنی به رسانه ملی برآمده‌اید؟

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها