{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 13028

متاسفانه برخی از برنامه‌سازان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مختلف در تلویزیون سراغ سلبریتی‌هایی می‌روند که برای حضور در برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی درخواست مبالغ هنگفتی را از سازندگان آن برنامه دارند که البته در این خصوص‌، برخی از آن برنامه سازان بدون توجه به بیت‌المال و هزینه‌های سنگینی که از این طریق متوجه صداوسیما می‌شود دست به چنین حرکتی می‌زنند و با مبالغ بسیار سنگین و بالا چهره مورد نظر خود را به برنامه مورد نظر دعوت می‌کنند! این امر در حال حاضر به یک روند عادی و طبیعی در برنامه‌سازی در رسانه ملی تبدیل شده است.

به گزارش هنر ام‌روز، نمونه بسیار ملموس آن را در جریان برگزاری رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل و 2018 روسیه و آن برنامه ورزشی خاص دیدیم که حضور برخی از چهره‌های ورزشی مسئله‌دار در برنامه ورزشی مورد نظر بود که چالش‌های فراوانی را بر صدا و سیما تحمیل کرد و موجب بروز مشکلاتی برای رسانه ملی شد و مجری آن برنامه ورزشی هم از ادامه اجرای آن برنامه محروم شد. اخیرا نیز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اعطای مبلغی کلان به دو فوتبالیست برای حضور چند دقیقه‌ای در یک برنامه تلویزیونی!
به هرحال این‌گونه موارد هم‌اکنون هم در برنامه‌سازی در صداوسیما ادامه دارد که می‌طلبد که در دوران تحول در سازمان صدا و سیما و تغییرات مدیریتی که در این رسانه شکل گرفته بساط چنین ‌اندیشه و نگرشی برچیده شود و تولید برنامه‌ها به نیروهای متدین، متعهد، متخصص و انقلابی سپرده شود.
یقینا این امید هست که در دوره تحول رسانه ملی و مدیریت آقای پیمان جبلی، شاهد وقوع انقلابی در برنامه ‌سازی در رسانه ملی باشیم که یک مورد آن حضور برنامه سازانی با عملکرد متعهدانه که به مردم احترام می‌گذارند و در این راستا برای حفظ آرمان‌های نظام و ارزش‌های دینی‌مان تلاش می‌کنند که فضای برنامه‌سازی را پاک نگه دارند و از سلبریتی‌هایی دعوت کنند که متعهد، معتقد به ارزش‌های نظام و پای‌بند به ارزش‌های اسلام و انقلاب هستند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها