{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کلیپ خصوصی سلنا گومز اینترنت را منفجر کرد

کلیپ خصوصی سلنا گومز اینترنت را منفجر کرد
کدخبر : 13480

انتشار ویدئویی متفاوت خصوصی طور از سلنا گومز و یکی از دوستانش که داخل خانه ضبط شده بود، در کسری از ثانیه تمام فضای مجازی را پر کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، گاهی فقط حضور یک چهره در کلیپ و ویدئوهای خصوصی طور که در غالب دابسمش یا... ضبط میشود، دلیل بازدید بالای آن ویدئوست مگرنه به قول معروف هیچ چیز جالب دیگری در این کلیپ ها دیده نمی شود. این حکایت ویدئوی چند ثانیه ای است که سلنا گومز و جنیفر استون در یک اتاق از خود ضبط و منتشر کردند که تصاویری از برخی صحنه های آن را در این بخش مشاهده می کنید.

 

اخیرا سلنا گومز و جنیفر استون، بازیگران فیلم بازگشت جادوگران، ویدئویی را از خود منتشر کردند که مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. در این کلیپ این دو نفر به عنوان دو دوست هم سن و سال 29 ساله، آهنگ Crazy Hat را به صورت کاملا هماهنگ خوانده و همزمان با آن؛ حرکات نمایشی را نیز اجرا کرده اند.

سلنا-گومز (1)

بعد از این که اجرای آن ها تمام شد، هر دو شروع به خندیدن کردند و این دقیقاً زمانی بود که هنوز ویدیوی آن ها به اتمام نرسیده بود؛ سپس در قسمت بالای ویدئو یک متن با رنگ سفید یادداشت کردند و آن را در صفحه تیک ‌تاک خود به اشتراک گذاشتند.

جنیفر استون هم در پستی که در این باره منتشر کرد، نوشت:"همکاری و احساس خوب."

تیک-تاک-سلنا-گومز

برخی از کاربران هیچ دلیل خاصی برای بازدید در این حد طوفانی از این ویدئو کلیپ سلنا گومز و دوستش، نمی بینند اما برخی برعکس از آن استقبال کرده و نوشتند که تماشای صحنه های متفاوت از درون زندگی روزمره و خصوصی طور سلبریتی محبوبشان، برای آنها جذابیت فوق‌العاده ای دارد. شاید یکی از دلایل پربازدید شدن این پست، حضور سلنا گومز بوده و بس؛ چرا که او صاحب یکی از صفحاتی است که بیشترین فالوور را به خود اختصاص داده و مرتب توسط کاربران فضای مجازی بازدید می شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها