{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 13611

عضو سابق تیم ملی جودو ایران در لس آنجلس با پرویز پرستویی آن ماجراها را داشت و حالا رضا کیانیان می گوید با وجود افتخار به مدال های او به رفتارش اعتراض دارد.

به گزارش هنر ام‌روز، سام رجبی متولد یکم فروردین ۱۳۶۴ در تهران ورزشکار و عضو سابق تیم ملی جودو ایران است

او در سال ۱۳۸۸ در مسابقات جودوی قهرمانی آسیا به مدال برنز رسید که تنها موفقیت تیم ملی جودوی ایران در این دوره از بازی ها بود. او در آن سال به آمریکا پناهنده شد و پس از آن در رقابت های بی جی جی پرو کالیفرنیا دو مدال طلا کسب کرد. رجبی هم چنین مدال طلای جهانی جوجیتسو و نقره گرنداسلم آمریکا را به دست آورد.

رضا کیانیان در صفحه یک و نیم میلیون نفری اش نوشته است:

سلام آقای سام رجبی.

من صفحه شما را دیدم. و نوشته هاتان را خواندم. می خواهم به جمله ای از خودتان اشاره کنم و بعد ادامه دهم.

«دلیل این همه دروغ و فساد نبود دموکراسی و آزادیست»

تا آن جا که من می دانم. یکی از پایه های دموکراسی «آزادی بیان»و «آزادی عقیده» است. بشمارید چند دین و مذهب در آمریکا در کنار هم وجود دارند! چند نوع پناهنده سیاسی و اجتماعی از همه جای دنیا آن جا زندگی می کنند؟ همان جا وقتی از کسی پرسشی می کنید و طرف نمی خواهد پاسخ دهد ، حق ندارید پرسشتان را تکرار کنید.حتی پلیس هم حق ندارد پرسش را تکرا کند. تا زمانی که وکیل طرف بیاید.

اگر به دموکراسی معتقدید. اجازه دهید هر کس عقیده خودش را داشته باشد. بازجویی نکنید .و اگر از کسی پرسشی دارید و طرف نمی خواهد

جواب دهد. اصرار نکنید. به همین سادگی و به همین دردآوری. دموکراسی خیلی سخت است . تحمل مخالف ، بسیار مشکل است. من ویدیوی دوم را گذاشتم که یاد آوری شود گاهی به عقاید دیگران احترام نگذاشتید. ویدیوی شما و آقای پرستویی هم همین طور است. به عقاید ایشان احترام نمی گذارید. و بار ها پرسش تان را تکرار می کنید.

اگر حکومتی بر مبنای عقاید شما بر پا شود؟ مطمئنید آن زمان همه آزادند؟ مطمئنید آن زمان همه می توانند عقاید خودشان را داشته باشند؟ یا….فقط به خودی ها آزادی می دهید و بقیه را از میدان به در می کنید؟ البته ناسزا می گویید و تحقیر می کنید. آیا اگر به قدرت برسید، چه می کنید؟ مطمئنید مخالفانتان را به زندان نمی اندازید؟ چون نوشته بودید اسامی مخالفانتان را یادداشت و جمع آوری می کنید.برای همان روز . اقای رجبی! آقای پرویز پرستویی هر عقیده ای دارد ، باید احترام بگذارید. و به تمام آن ها که اسامیشان را یادداشت کرده اید.چون «شما» ادعا کرده اید به«دموکراسی» و «آزادی» معتقدید. به نظر من با جنگ فقط جنگ زاده می شود. و برای ایجاد دموکراسی باید تمرین دموکراسی کنیم.

اگر دوست داشتید پاسخ دهید.البته من هم به برخی پرسش ها پاسخ نخواهم داد.

البته من به مدال های شما افتخار می کنم.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها