{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

مصطفی کیایی علت دستمزدهای نجومی بازیگران را افشا کرد

مصطفی کیایی علت دستمزدهای نجومی بازیگران را افشا کرد
کدخبر : 14093

مصطفی کیایی، نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی مطرب بخشی از دلایل دستمزدهای نجومی در شبکه نمایش خانگی را افشا کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، مصطفی کیایی در پاسخ به این پرسش که چرا دستمزدهای نجومی در تولیدات شبکه نمایش خانگی وجود دارد و این دستمزدها توقعات را بسیار بالا برده است، اظهار کرد: این مشکل پلتفرم ها نیست و مشکل اصلی از سوی تهیه کنندگان است؛ البته که پروژه هایی هم داریم که با دستمزدهای منطقی و درست در حال تولید است اما عقیده دارم که این موضوع اساسا معضل تهیه کنندگی است و ریشه آن را باید در این حیطه بررسی کرد.

 

نویسنده و کارگردان چهار راه استانبول و خط ویژه بیان کرد: وقتی فیلمنامه و متن خوب ندارید و با ۵ قسمت می خواهید کار را شروع کنید و حتما می خواهید در کار، بازیگر چهره داشته باشید، مجبورید و باید پول بدهید تا آن ها را بیاورید.

کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی بارکد (۱۳۹۴) با اشاره به موقعیت سینما در دنیای امروز تاکید کرد: البته که امروز در تمام دنیا سینما تبدیل به یک صنعت وی.آی.پی شده است و این گونه نیست که عادت رفتن به سالن سینما و تماشای فیلم در سینما در زندگی همه مردم وجود داشته باشد. اما عقیده دارم که اگر بازهم در سالن های سینمای ما فیلم های خوبی اکران شود، مردم مجددا به سینما بازخواهند گشت.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها