{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

نجم‌الدین شریعتی: از این همه بداخلاقی‌ها ناراحتم

نجم‌الدین شریعتی: از این همه بداخلاقی‌ها ناراحتم
کدخبر : 14166

مجری برنامه‌های مذهبی و معارفی تلویزیون می‌گوید: پس از ماه رمضان به خاطر فشار و فشردگی برنامه‌ها نیاز ضروری به استراحت دارم. اصلاً صحبت از کناره‌گیری، خداحافظی، کناره‌گیری موقت و برکناری نیست.

به گزارش هنر ام‌روز، برخی از رسانه‌ها کماکان تیتری را دست به دست می‌کنند که «نجم‌الدین شریعتی کناره‌گیری کرده است»؛ مجری‌ای که هیچ‌وقت به دنبال حاشیه نبوده و اصلاً به آقای آرامشِ تلویزیون شناخته می‌شود.
او در این خصوص میگوید: من خیلی ناراحت شدم از اینکه مجدداً این مطالب وایرال می‌شوند.
این روزها مردم گرفتاری‌ها و مشکلات خاص خودشان را دارند، حالا این وسط با انتشار چنین خبرهایی، خاطر برخی از مردم را آشفته کنیم تا سایت یا صفحه‌ی ما پر بازدید شود. گاهی مخاطبان به صفحه شخصی‌‌ام مراجعه می‌کنند و من باید برای آنها توضیح بدهم؛ این رفتارهای خوبی نیست.
شریعتی گفت: اصلِ ماجرا این بود که قبل از ماه مبارک رمضان صحبتش بود که بعد از «ماه من» یک یا دو ماه استراحت کنم و به کارهای خودم برسم. بالأخره می‌دانید که 15 سال است با افتخار برنامه «سمت خدا» را روی آنتن دارم و این برنامه هر روز به صورت زنده پخش می‌شود. من امسال احساس کردم شاید بعد از این سال‌ها، یک فاصله‌ی کوتاه برای استراحت لازم باشد. ضمن اینکه در ماه رمضان به خاطر فشردگی برنامه‌ها فشار مضاعفی داشتم و این استراحت ضروری‌تر بود. اصلاً صحبت از کناره‌گیری، خداحافظی، کناره‌گیری موقت و برکناری نبوده است.
در حالی این شایعه‌پراکنی‌ها اتفاق می‌افتد که من این روزها «سمت خدا» را اجرا می‌کنم و اگر روزی قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد حتماً با مردم مطرح خواهم کرد. واقعاً اتفاق خاصی نیست و با شبکه هم الحمدلله مشکلی نداریم. در طول این سال‌ها هم مدیران تلویزیون و هم مخاطبانِ جان همیشه به من لطف داشته‌اند و خاکِ پای مردمم، و البته محتاج همیشگی دعایشان.
حرفِ آخرم این است که از این بداخلاقی‌ها دوری کنیم. متأسفانه در فضای بازار و اقتصاد ما، فرهنگ و اساسا فضاهای مختلفی که در تعامل با مردم شکل می‌گیرد، این بداخلاقی را احساس می‌کنم و این حالِ آدم را خراب می‌کند. از هر موقعیتی برای زدنِ یک جریان و شخصی استفاده می‌کنیم و این اصلاً خوب نیست. این بداخلاقی‌ها برازنده و شایسته جامعه ما، خاصه عرصه فرهنگ نیست.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها