{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

جانی دپ دادگاه را برد/ امبر هرد ۱۵ میلیون دلار جریمه شد

جانی دپ دادگاه را برد/ امبر هرد ۱۵ میلیون دلار جریمه شد
کدخبر : 14476

این حکم به نفع جانی دپ افکار عمومی را به طور کامل به نفع او برخواهد گرداند و شاید شاهد بازگشت دپ در آینده نزدیک به آثار مهم سینما هم باشیم.

به گزارش هنر ام‌روز، تمام اعضای هئیت منصفه به صورت متفق القول اعلام کردن تمامی اتهام های که امبر هرد به  جانی دپ  در نشریه واشینگتن پست زده است دروغ و غلط هستند.

 

در حکم صادر شده  امبر هرد  محکوم به پرداخت دو خسارت 10 و 5 میلیون دلاری شده است و این جانی دپ بوده است که قربانی خشونت خانگی شده است.

هیئت منصفه دادگاه جانی دپ علیه امبر هرد که شامل پنج مرد و دو زن بودند به نفع جانی دپ رای دادند.

آنها در هر سه مورد شکایت تیم دپ، او را به حق دانستند و 15 میلیون دلار غرامت را برای او تعیین کردند و با این حکم تایید کردند که امبر هرد با نوشتن مقاله در وانشگتن پست عملا سبب رفتن آبروی جانی دپ شده است و ادعاهایی که در این مقاله کرده واقعیت ندارد.

اما تصمیم عجیب اینکه در یک مورد از شکایت متقابل امبر هرد هم هیئت مصفه به درستی ادعای هرد رای دادند و تیم حقوقی دپ را هم به پرداخت غرامت 2 میلیون دلاری محکوم کردند.

با این حال دقایقی پیش، جانی دپ در صفحه‌ی اینستاگرام‌اش، متنی دو صفحه‌ای خطاب به طرف‌داران‌اش منتشر کرده است. جانی دپ با انتشار بیانیه‌ این حکم را جشن گرفت و نوشت:

شش سال پیش زندگی من، بچه هایم؛ و افراد نزدیک به من برای همیشه در یک چشم به هم زدن تغییر کرد. و حالا شش سال بعد این هیئت منصفه زندگی من را به من برگرداند.»
 
در سوی مقابل امبر هرد در بیانیه‌ای گفت:«من فراتر از آنچه کلمات اجازه بدهد ناامید هستم. قلبم از این شکسته که با وجود کوهی از مدارک، همچنان نیروی کافی برای ایستادن در مقابل قدرت و نفوذ نابرابر همسر سابق من وجود ندارد.»

هرد در بیانیه خود گفته:«من حتی بیش از این ناراحتم که این حکم برای سایر زنان چه معنایی دارد. این یک عقب گرد است. من ناراحتم که این پرونده را باختم. اما ناراحت تر هستم که احساس می‌کنم حقی که به عنوان یک آمریکایی داشتم را از دست دادم: اینکه با آزادی و راحتی بتوانم حرف بزنم.»
 

با این حکم و حمایت‌هایی که در این مدت از جانی دپ شده، به نظر می‌آید که دپ به آن چیزی که از این دادگاه میخواسته رسیده،  هرچند شکایت او برای 50 میلیون دلار بود و بسیار کمتر از این مبلغ به او رسیده، اما این حکم به نفع او، افکار عمومی را به طور کامل به نفع او برخواهد گرداند و شاید شاهد بازگشت دپ در آینده نزدیک به آثار مهم سینما هم باشیم.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها