{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14617

جانی دپ به شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) پیوست تا از حمایت طرفدارانش در طول دادگاه افترا علیه امبر هرد تشکر کند و در کمتر از ۲۴ ساعت ۵.۱ میلیون فالوئر جذب کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، جانی دپ به شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) پیوست تا از حمایت طرفدارانش در طول دادگاه افترا علیه امبر هرد تشکر کند و در کمتر از ۲۴ ساعت ۵.۱ میلیون فالوئر جذب کرد.

این ستاره هالیوودی ویدیویی در این پلتفرم منتشر کرد که در آن مجموعه‌ای از صحنه را نشان می‌دهد ازجمله زمانی که دپ در حال ورود به دادگاه و دست تکان دادن برای جمعی از طرفداران و همچنین گیتارنوازی در جمع دوستانش است.

Untitled-2-1024x950

او در کپشن این ویدیوی ۳۰ ثانیه‌ای نوشت: «به همه حامیان ارزشمند، وفادار و تزلزل‌ناپذیرم. ما همه جا با هم بوده‌ایم، همه چیز را با هم دیده‌ایم. ما با هم یک راه مشترک را طی کردیم. ما با هم کار درست را انجام دادیم و همه این‌ها به این خاطر است که شما توجه کردید و اهمیت دادید. و حالا همه با هم رو به جلو حرکت خواهیم کرد.»

۳-1-602x1024

دپ ادامه داد: «شما مثل همیشه مدیر و کارفرمای من هستید و من هیچ راهی برای تشکر کردن جز گفتن اینکه متشکرم نداردم. برای همین، متشکرم. با عشق و احترام، جی.دی»

۴-1

این ویدیو در چند دقیقه اول پس از انتشار ۲۰۰ هزار بار دیده شد. دادگاه اخیر جانی دپ با همسر سابقش امبر هرد چند ماه به طول انجامید و شاید بتوان گفت هر دقیقه از آن توسط طرفداران در تیک تاک منتشر شد. بدون شک جانی دپ شخصیت مورد علاقه هواداران در این دادگاه بود و هشتگ‌ها و ترندهای او بر همسر سابقش غالب بود.

امبر هرد به انتشار این ویدیو در تیک تاک توسط جانی دپ واکنش نشان داد و گفت در نتیجه حکم دادگاه «حقوق زنان در حال عقبگرد است.»

هرد شامگاه سه شنبه با صدور بیانیه‌ای گفت: «دپ باید هم حساب تیک تاک درست کند، چون خیل عظیم حامیانش از تیک تاک و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای حمایت از او و تحقیر هرد در طول محاکمه افرا استفاده می‌کردند.»

 

او اضافه کرد: «همان‌طور که جانی دپ می‌گوید رو به جلو در حرکت است، حقوق زنان در حال حرکت رو به عقب است. پیام رای صادرشده از جانب دادگاه به قربانیان خشونت خانگی این است: از ایستادن و صحبت کردن بترسید.»

۵-1

هرد پیش از این گفته بود این حکم تنها ثابت کرد که دپ چقدر قدرتمند و محبوب است و اینکه در طول ازدواج کوتاهشان از او سوءاستفاده کرد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها