{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

حال و روزِ فعلی رضا رویگری رضایت‌بخش است؟

حال و روزِ فعلی رضا رویگری رضایت‌بخش است؟
کدخبر : 14652

رضا رویگری در گفت‌وگویی اعلام کرد که حالش نسبت به قبل خیلی بهتر است، روحیه‌اش بهبود یافته و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده اما فعلا باید صبر کند تا ببیند وضعیت درمانش تا کجا پیش می‌رود.

به گزارش هنر ام‌روز، رضا رویگری، هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدتی پیش دچار حاشیه‌های بسیاری شده بود، این روزها در آرامش، در خانه‌ای که برایش مهیا شده به سر می‌برد و به گفته خودش حالش خوب است.

این بازیگر در گفت‌وگویی درباره اینکه این روزها چه می‌کند و از وضعیتی که دارد راضی است؟ گفت: «خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه‌ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از طرف صداوسیما همراه خانواده‌هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند. دو پرستار هم شبانه‌روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می‌آید و کارم را انجام می‌دهد. خداراشکر از وضعیت موجود راضی‌ام و امیدوارم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی‌ام به رضای خدا.»

رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در این مدت او را تنها نگذاشتند، گفت: «خدا را شکر می‌کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روزها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی‌هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده‌اند و راه افتاده‌ام. در حال حاضر چند روزی است که با عصا راه می‌روم و از آن حالتی که نمی‌تواستم از جایم بلند شوم درآمده‌ام. فعلا مشکلی ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم همه چیز خوب پیش می‌رود.»

او درباره اینکه آیا هنرمندان هم به دیدنش می آیند؟ پاسخ داد: «برخی دوستان و هنرمندان گه‌گاهی به دیدنم می‌آیند. اخیرا هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم وضعیتم چطور می‌شود. خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم اما با این حال فعلاً ممکن نیست، باید کمی وضعیتم تغییر کند و بهتر شوم.»

رضا رویگری در پایان گفت: «هیچ حرفی ندارم، جز اینکه بگویم خدا را شکر. امیدوارم از این حالی که هستم بهتر شوم. از همه دوستانی هم که کمکم کردند تشکر می‌کنم. این روزها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می‌کنم و اینطور خودم را مشغول می‌کنم. به امید روزهای بهتر.»

پنجم اردیبهشت امسال ویدئویی کوتاه از رضا رویگری، منتشر شد که در آن اعلام شده بود این بازیگر از یک هفته قبل به آسایشگاه کهریزک برده شده و برای رهایی از آنجا از مردم کمک خواسته است.

رضا رویگری در نهایت پس از سه هفته بستری شدن در آسایشگاه کهریزک، ۱۸ اردیبهشت در منزلی که همراه با پرستار مهیا شده بود، ساکن شد.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها