{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

برخورد تند و خشن تام هنکس با هوادارانش/ پای همسر آقای بازیگر در میان است

برخورد تند و خشن تام هنکس با هوادارانش/ پای همسر آقای بازیگر در میان است
کدخبر : 14791

هنکس در این ویدیو از هوادارانی که سعی در گرفتن سلفی و امضاء داشتند و همسر او «ریتا ویلسون» را تحت فشار قرار دادند خشمگین است.

به گزارش هنر ام‌روز، ویدیویی از «تام هنکس» که به هواداران مشتاق دیدار او تشر می‌زند در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. هنکس در این ویدیو از هوادارانی که سعی در گرفتن سلفی و امضاء داشتند و همسر او «ریتا ویلسون» را تحت فشار قرار دادند خشمگین است.

 

هواداران هنکس ۶۵ ساله و همسرش را در نزدیکی یک رستوران در نیویورک دیده بودند و آن‌ها را تعقیب می‌کردند. وقتی این دو به خودروی خود می‌رسند، ازدحام هواداران باعث شد که ویلسون لحظه‌ای تعادل خودش را از دست بدهد. ویلسون سپس رو برمی‌گرداند و فریاد می‌زند: «بس کنید.»

هنکس با دیدن این صحنه خشمگین می‌شود و به هواداران دستور می‌دهد که «گم شوید عقب.» این زوج سپس وارد خودرو می‌شوند در حالی که صدای یکی از هواداران به گوش می‌رسد که معذرت‌خواهی می‌کند.

به گزارش ۳۰نما، هنکس به زودی در فیلم «الویس» (Elvis) به کارگردانی «باز لورمن» در نقش «سرهنگ تام پارکر» مدیر برنامه‌های «الویس پرسلی» با بازی «آستین باتلر» دیده خواهد شد. این فیلم ۲۴ ژوئن در سراسر دنیا اکران خواهد شد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها