{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 14830

رضا کیانیان، بازیگر پیشکسوت، با اشاره به جمله‌ای از شهید چمران، با کنایه به مسئولان می‌گوید: این پرده‌ که شهرداری به در و دیوار زده و برای مردم نسخه پیچیده را اگر به خودشان می‌گفتند، بیشترشان باید در جا از مسئولیت‌شان استعفا می‌دادند!

به گزارش هنر ام‌روز، رضا کیانیان در اعتماد نوشت: چمران خیلی خوشبخت بود که با آرمان‌هایش رفت. زمانی که آرمان‌ها رنگ نباخته بودند و به ضد خود تبدیل نشده بودند.

 

حالا، از حرف‌های چمران برای من و شما نسخه می نویسند . مثل همین پرده‌ای که شهرداری به در و دیوار زده و برای مردم نسخه پیچیده. اگر به خودشان می‌گفتند، بیشترشان باید در جا از مسئولیت‌شان استعفا می‌دادند!

اکثر مسئولین این چنینی، خودشان را از هر نقدی جدا و پاک می دانند. نقد را فقط برای دیگران می‌پسندند. وگر نه چطور ممکن است چنین پرده ای را چاپ و تکثیر کنند و همه جا به نمایش بگذارند؟

اگر می خواهید میزان تقوا را در مملکت اندازه بگیرید، تمام مسئولین را در تمام پست ها چه دیروز و چه امروز با همین شعار بسنجید. ببینید چه تخصصی داشتند و چه پستی را در اختیار گرفته‌اند. حتماً میزان تقوا را در می یابید.

من وقتی این پرده را دیدم. کلی گیج شدم. اول به معنای تقوا شک کردم . بعد به خودم شک کردم. چون جمله «آن که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، تقوا ندارد» جا هایی نصب شده که من و شما ببینیم؛ من و شما.

SBBu43RehwqP

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها