{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 15616

صداپیشه شخصیت جناب خان تلویحاً پایان خنداونه را اعلام کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، برنامه خندوانه و رامبد جوان در روزهای اخیر به خاطر حذف نام وریا غفوری در جریان یکی از قسمت‌های اپیزود اخیر مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفته است.

حال محمد بحرانی که با صداپیشگی شخصیت محبوب جناب خان عملا تنها نقطه قوت این برنامه به شمار می‌رفت، در پستی اینستاگرامی به طور ضمنی به پایان این برنامه اشاره کرد.

 

در پست اینستاگرامی بحرانی چنین آمده است:

سلام. کوچک شما محمد بحرانی هستم. چند کلمه‌ای درددل دارم. ممنون میشم که در آرامش وقت بگذارید و حرفامو بخونید. کامنت‌های این پست بازه. هر چه میخواهد دل تنگتان بنویسید. نوش جانم!

فقط یک خواهش: پدر و مادر سالخورده‌ی من عادت دارن تمام کامنت‌های پیج من رو بخونن. (ذوق دارن که بچه‌ی کچلشون بازیگر شده) هر انتقاد تیزی هم دارید لطفا به واژگانی دست نبرین که با خوندنشون دل پدر و مادرم زخم بشه.

 
 

تقریبا هفت سال از همکاری من با «خندوانه» می‌گذره. تک و توک قبلش با رامبد جوان تجربه‌های مشترکی داشتیم. از جمله یه تله تئاتر و یه مجموعه عروسکی در شبکه نمایش خانگی که جناب خان هم همون جا متولد شد.

اما اولین و تنها تجربه‌ی جدی همکاری و طولانی مدت ما، «خندوانه» بوده. در این سال‌ها یواش یواش «فرید جنگلبرد» از یه بازیگر سرشناس و چهرهی دور از دسترس برای من تبدیل به یه انسان و همکار و رفیق شد.

اختلاف نظر با رامبد

یه انسان با همه‌ی فراز و فرودها و نقطه ضعف‌ها و در این سال‌ها و به خصوص دو سه سال اخیر و بعد از مساله‌ی سفر رامبد به کانادا سیل انتقادات (و گاهی بیش از انتقادات به سمت رامبد روانه بوده.

و البته همواره و همیشه نه فقط خودش که خانواده و همکاران و برنامه‌اش هم از این سخنان در امان نبودن.

رفقای عزیزم. من قصد هیچگونه توجیهی در مورد رفتارهایی که بعضا باعث نارضایتی و دلگیری شما شده رو ندارم. خیلی اوقات پیش و بیش از شما منتقد رامبد بوده و هستم و بارها و بارها بحث‌های تندی هم با هم داشته ایم.

هیچ گاه با رامبد دوستی صمیمی نبودم

ضبط «خندوانه» تموم شده و معلوم نیست که دیگه اصلا ساخته بشه یا نه و معلوم نیست اگه ساخته بشه من در «خندوانه» باشم یا نه.

اینها رو گفتم که بدونید از طرح این مسائل به دنبال هیچگونه منفعت طلبی نیستم.

من و رامبد هرگز جزو صمیمی‌ترین دوستان همدیگر نبوده ایم. در فواصل فصل‌های خندوانه شاید ماه‌ها از همدیگر بی‌خبر بوده ایم.

شاید وجه همکاری ما بر وجه رفاقتمان بچربد و البته شاید در آینده من و رامبد هرگز همکار هم نباشیم.

و شاید بعد از گفتن این حرف‌ها سیل خشم باشه که به سمت من روانه بشه. اما شرط انصاف و وجدان و رفاقت ندیدم که سکوت کنم.

احتمال به تاریخ پیوستن خندوانه

رفقای عزیزم متواضعانه از همه‌ی شما خواهش می‌کنم اگر هرگونه کم کاری، خطا، بی‌مزگی، لوسی، حرف بیجا، سکوت بیجا و یا هر چیزی که باب میل شما نبوده در این سال‌ها از «خندوانه» و سازنده‌اش رامبد جوان و همکارانش دیدید رو به بزرگی خودتون و محدودیت توان سازندگان این برنامه ببخشید و در این شک نکنید که این همهی توان تیم بود.

ما بیش از این زوری و استعدادی نداشتیم.

فکر می‌کنم کلا ده برنامه از «خندوانه» مونده باشه که همه شون هم ضبط شده ان و شاید بعد از این قسمت‌ها «خندوانه» برای همیشه به تاریخ بپیونده. این چند قسمت هم تحملش کنید!

به امید اینکه برنامه‌های خیلی بهتری در آینده جایگزینش بشن که بیشتر مورد پسند شما باشن.

در پایان همه‌ی شما دوستانم رو به مهر دعوت می‌کنم. باور کنید که همه‌ی این روزها و لحظات به سرعت و به زودی میگذرن و از ما و شما اگر چیزی قراره بمونه صرفا عشقه.

ممنونم و عشق بر شما ببارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها