{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

چند عادت غذایی عجیب و غریبِ ستاره‌های سینما

چند عادت غذایی عجیب و غریبِ ستاره‌های سینما
کدخبر : 15821

همه ما می‌دانیم سلیقه غذایی هر فرد متفاوت است اما برخی افراد یا برخی از سلبریتی‌ها عادات غذایی عجیب و غریبی دارند که حتما از شنیدن آنها تعجب می‌کنید.

به گزارش هنر ام‌روز، غذایی که ما می خوریم، بستگی به سلیقه مان دارد اما بعضی از افراد عادات غذایی دارند که به سلیقه خیلی از ما خوش نمی آید؛ به خاطر همین شاید عادات غذایی شان برای ما عجیب و غریب به نظر برسد.

تیلور سوئیفت

1 (1)

شاید نمک زدن به غذا کار عجیبی نباشد؛ اما این فرد مشهور عاشق این است که نوشیدنی هایش هم شور باشند. او حتی به نوشابه هم نمک می زند.

دال ارهاردت جر

2

دال زمانی که عکس ساندویچش را در شبکه های اجتماعی پست کرد؛ همه را به تعجب واداشت‌ زیرا ترکیب عجیب و غریبی از سس مایونز و موز را روی نان سفید ریخته و کاملا داخل عکس مشخص بود.

پادما لاکشمی

پادما ترکیب عجیب و غریبی از طعم های مختلف را درست می کند و خیلی از آن ها لذت می برد‌. یکی از عکس هایی که پست کرده بود؛ نان تست با کره بادام زمینی و دانه های انار بود.

جسیکا سیمپسون

3

جسیکا در دوران بارداری علاقه زیادی به خوردن گرمک و طالبی پیدا کرده بود؛ اما کار عجیب و غریبش این بود که روی این میوه ها نمک می زد. او در آن دوران می توانست در عرض یک الی دو دقیقه یک طالبیِ کامل را با نمک بخورد.

یولاندا حدید

حدید جزو افرادی است که وعده های غذاییِ خیلی سبکی می خورد، زیرا به راحت بودن پروسه گوارش اهمیت بسیار زیادی می دهد. حتماً عصرها هم باید شیر گرم بز را همراه با عسل و هل بنوشد.

اسکات فولی

4

اسکات جز افرادی است که چاشنی دست سازِ خودش را روی تخم مرغ استفاده می کند؛ در صورتی که خیلی ها تخم مرغ را با کچاپ استفاده می‌ کنند اما او به تخم مرغ، کره بادام زمینی می زند و یک بار هم از این کارش در فضای اجتماعی عکس منتشر کرد.

گوئینت پالترو

گوئینت عادت غذایی مخصوص به خودش را دارد. او وقتی که از خواب بیدار می شود، حتماً باید مقداری روغن نارگیل داخل دهانش بریزد به این دلیل که عقیده دارد انجام این کار باکتری های مضرِ داخل دهانش را از بین می برد.

 

این بازیگر زن عاشق نوعی دسر سالاد است که فقط خودش میداند چطور آن را آماده کند. همچنین عاشق نوشیدنی شیر بادام است که آن هم حتما باید دست سازِ خودش باشد؛ نوشیدنی که آن را با مقداری زنجبیل، شکر و روغن کنجد هم ترکیب می کند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها