{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

واکنش جالب جنیفر انیستون به تولد ۵۹ سالگی همبازی‌اش در فرندز

واکنش جالب جنیفر انیستون به تولد ۵۹ سالگی همبازی‌اش در فرندز
کدخبر : 15828

لیسا کودرو بازیگر سریال فرندز شنبه این هفته پنجاه و نهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت.

به گزارش هنر ام‌روز، جنیفر انیستون تولید پنجاه و نه سالگی «لیسا کودرو» همبازی‌اش در سریال «دوستان» (Friends) را تبریک گفت. کودرو شنبه این هفته پنجاه و نهمین سالگرد تولدش را جشن گرفت.

انیستون ۵۳ ساله با انتشار تصویری از خودش در کنار کودرو در سال ۲۰۰۳ می‌نویسد: «تولدت مبارک لیسا کودرو. دوستت دارم.» او یک تصویر گیف از جست و خیز «ریچل گرین» و «فیبی بوفی» در سریال و تصویر دیگری از بوسیدن کودرو را نیز به اشتراک می‌گذارد.

به گزارش ۳۰نما، کودرو اخیراً فاش کرده بود که پسر ۲۴ ساله‌اش «جولین استرن» در زمان کودکی‌اش وقتی «دوستان» را فیلمبرداری می‌کردند تصور می‌کرده که انیستون مادرش است. او سال گذشته به «کنان اوبراین» گفته بود: «کمی گیج شده بود، می‌دانم که واقعاً روی جن انیستون وسواس داشت.»

کودرو اضافه می‌کند: «اما وقتی در خانه، تلویزیون [انیستون] را نشان می‌داد، می‌گفت: «مامان!» من به جزئیات توجه می‌کنم بنابراین فکر می‌کردم: «این آرزواندیشی است؟ آیا آن‌ها یک نوع ارتباط روحی متعالی‌تر دارند که من ندارم؟» برای هر دوی‌شان خوشحالم.»

کودرو در مصاحبه با «هاوارد استرن» می‌گوید پس از مرگ مادرش در ابتدای پاندمی کووید، «کورتنی کاکس» و انیستون از او حمایت کرده‌اند: «این زن‌ها به سرعت از من حمایت کردند و این خیلی خوشایند بود. به مراسم خاکسپاری آمدند، با اینکه آگهی زیادی پخش نشده بود، آن‌ها آمدند.»

انیستون پیش‌تر به «پیپل» گفته بود: «[سریال «دوستان»] یکی از بهترین نقش‌هایی بوده که داشته‌ام. فراتر از شغل و سریالی می‌رود که به نفسه یک پدیده تماشایی بود، اما روابط دوستانه و آشنایی حاصل از آن – واقعاً قابل وصف نیست. گران‌بهاست.»

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها