{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

گلاب آدینه و مهدی هاشمی جدا شدند؟/ عاشقانه‌ های مهدی هاشمی و همسر دومش

گلاب آدینه و مهدی هاشمی جدا شدند؟/ عاشقانه‌ های مهدی هاشمی و همسر دومش
کدخبر : 15834

مهدی هاشمی با انتشار عکسی عاشقانه تولد همسر دومش مهنوش صادقی را تبریک گفت.

به گزارش هنر ام‌روز، پس از این ماجرا مهنوش صادقی هم در پاسخ به این حرکت عاشقانه عکسی دو نفره با مهدی هاشمی منتشر کرد و نوشت:

امروز نیم قرن از زندگی من سپری شد.

چقدر خوشحالم در مسیر زندگی، کسانی کنارم ماندن، که عاشقانه دوستشان دارم و دوستم دارند. 

Mehdi-Hashemi1-vaghtesobh

مهدی هاشمی: من یک همسر دارم و او مهنوش صادقی است

سلام مجدد به دوستان فضای مجازی

من یک همسر دارم و او مهنوش صادقی است. این روزها متهم به دو همسری شدم و گویا بواسطه اعلام ازدواجم، خانم آدینه و دخترم نورا را شوکه کردم، در حالی که اینگونه نیست.

ما یعنی من و خانم آدینه سال‌هاست که با توافق جدا از هم زندگی می‌کنیم، زیرا بدلیل‌عدم تفاهم فکری که با هم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود که بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت، اما به دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایی که شغلمان برایمان ایجاد می‌کند ترجیح دادیم به این جدایی رسمیت نبخشیم.

از آنجایی که خانم آدینه به ویترین و ظواهر علاقه دارند با منتشر کردن عکس‌هایی دو نفره که مربوط به گذشته بود و همچنین درست کردن صفحه‌ای به نام من در فضای مجازی و منتشر کردن اخباری از طرف من خواستند از زندگی ما اسطوره‌ای بسازند و زندگی عاشقانه‌ای را نمایش دهند.

من در این سال‌ها تنها بخاطر فرزندم و حفظ حرمت‌ها و احترام ایشان سکوت کردم و زندگی شخصی خودم را ادامه دادم، اما حالا دخترم سی و هشت‌ساله است، شخصی است مستقل که خود دارای همسر و فرزند است و من پس از آن جدایی محرمانه بدون آنکه زندگی آن دیگری را خراب کنم بعد از مدتی با خانم مهنوش صادقی (نویسنده و بازیگر) که همفکر، هم سلیقه و همکار بودیم ازدواج کردم تا به آن جدایی رسمیت ببخشم.

آیا این معنی‌اش دو همسری است؟

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها