{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 2935

انتقادات کارگردان «گیسو» از غیبت تعدادی از بازیگران «عاشقانه» در این سریال: وسط کار گیر کرده بودم و باید کار را می‌ساختم.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینمادیلی ، منوچهر هادی در برنامه «منو بشناس» و در گفتگو با فرزاد فرزین درباره غیبت تعدادی از بازیگران سریال «عاشقانه» در فصل دوم این مجموعه گفت: «وقتی فصل اول موفق بوده و مورد استقبال قرار گرفته شما نمی‌توانید حتی یک بازیگر را حذف کنید و کار لطمه نخورد. ما تا قسمت چهارم داریم قصه‌های دوستانی که در این فصل در خدمتشان نیستیم را توجیه می کنیم و این به کار لطمه می زند. از این جمع فقط یکی از بازیگرها را نمی‌توانستیم داشته باشیم، بقیه را می‌توانستیم. اما مسایلی هست که ترجیح می دهم در موردش حرف نزنم»

«به عنوان مثال با خود شما(فرزاد فرزین) شخصا تماس گرفتم و بنا به دلایلی نشد همکاری کنی و جایت به شدت خالیه. تو هم خیلی هوشمندانه خداحافظی کردی. کسی که از بودن کسی حالش بد باشد مطمئن باش آن شخص نباشد هم آن طرف باز حالش بده. من از اینکه نبودی به شدت ناراحت شدم.تمام تلاشم را هم کردم اما خودت می‌دانی داستان چیه. شان فرزاد فرزین این هست که بیایند دنبالش با افتخار او را بیاورند. وقتی این را متوجه نمی شوند، درست نیست کارگردان اصرار کند. من هم در شرایطی بودم که باید آن کار را می‌ساختم و وسط کار گیر کرده بودم»

«در فصل سه فکر نمی کنم دیگر در خدمت دوستان باشم و قطعا نخواهم بود و ترجیح می دهم وقتم را برای کارهای دیگر بگذارم».

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها