{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4920

بازیگر و گوینده پیشکسوت از منتشر شدن عکسی در فضای مجازی منتسب به او ابراز ناراحتی کرد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، شمسی فضل‌اللهی عکسی قدیمی منتسب به او در فضای مجازی را نادرست خواند.

فضل‌اللهی عنوان کرد که تصویری از یک عروس و داماد قدیمی که منتسب به او در اینستاگرام و بخی از سایت‌ها منتشر شده است هیچ ارتباطی با او نداشته و اصلا این زن و مرد را نمی‌شناسد.

این بازیگر پیشکسوت پیش از این نیز در گفت‌وگویی با ایسنا از اشتباهات رایجی که در برخی پروژه ها و سایت ها نسبت به او مرتکب شده بودند، گله کرده و در این زمینه توضیح داده بود: مادرم نام شهرزاد را خیلی دوست داشت و اصرار داشت که همه مرا شهرزاد صدا بزنند اما اسمم در شناسنامه شمسی بود. با همین نام هم وارد کار بازیگری شدم اما بعد با همان نام شمسی فضل‌اللهی ادامه دادم؛ البته این باعث نشد تا اشتباهات کاملا تمام شود. یادم می‌آید در تیتراژ فیلم های «فرار» و «کلید» همین اشتباه تکرار شد و در یک تیتراژ نوشته بودند شمسی و در دیگر شهرزاد فضل‌اللهی.

او همچنین به تعداد فیلم‌هایی که قبل از انقلاب بازی کرده اشاره کرده و آن‌ها را ۶ عدد عنوان کرده بود؛ در حالی که در برخی سایت ها عنوان شده که او در ۳۲ فیلم قبل از انقلاب ایفای نقش کرده است.

شمسی فضل‌اللهی در پایان گفت وگوی امروز خود اعلام کرد که این روزها در خانه از خودش مراقبت می‌کند و واکسن کرونا را هم دریافت کرده است.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها