{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

مهران رسام:

کدخبر : 5305

مهران رسام، تهیه‌کننده، مدیرتولید و مجری طرح سینما و تلویزیون ضمن اشاره به این که توقع‌مان این بود که تاکنون همه مردم ایران واکسینه شده باشند، می‌گوید تنها مطالبه‌مان برای ملت صبورمان در حال حاضر، واکسیناسیون سراسری است.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، مهران رسام، تهیه‌کننده، مدیرتولید و مجری طرح سینما و تلویزیون معتقد است تنها مطالبه ما در حال حاضر واکسیناسیون سراسری طی اقدامی انقلابی است و توقع ما، برای ملت صبورمان چیزی جز این نیست.

او در برابر این سوال که آیا می‌توان گفت در شرایط فعلی مطالبه واکسیناسیون از سوی هنرمندان دیگر نه صنفی که درخواستی برای احقاق حق همه مردم ایران است، می‌گوید: «توقع ما این بود که تاکنون همه مردم ایران واکسینه شده باشند و متاسفیم که می‌بینیم آمار کسانی که هر دو دوز واکسن را دریافت کرده‌اند، همچنان بسیار اندک و شرایط چنان مرگبار است که حرفی برای گفتن باقی نمی‌ماند. دوستان، آشنایان و عزیزان‌مان دانه‌دانه کشته شدند و هر کدام‌مان یا عزیزانی را از دست داده‌ایم و یا شاهد جدال‌شان میان مرگ و زندگی در بیمارستان‌ها هستیم. تنها مطالبه ما در حال حاضر واکسیناسیون سراسری طی اقدامی انقلابی است و توقع ما، برای ملت صبورمان چیزی جز این نیست.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها