{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 5940

تازه‌ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی تئاتر شهر با هدف قدردانی کارکنان این مجموعه و فعالان حوزه تئاتر از مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور در در روزهای کرونایی رونمایی شد.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایلنا، با هدف قدردانی کارکنان تئاتر شهر و تمامی فعالان حوزه تئاتر از کادر درمانی کشور به پاس تلاش‌های شبانه روزی و ایثارگرانه آنها طی روزهای کرونایی، تازه‌ترین بیلبورد تبلیغاتی تالار اصلی این مجموعه رونمایی شد.

در این تصویر گرافیکی که با طراحی بهمن وخشور انجام گرفته، نشان گرافیگی مجموعه تئاتر شهر با طراحی ابراهیم حقیقی، تصاویری از سه مدافع سلامت کشور با عکاسی مرتضی جابریان وعکس ساختمان مجموعه با عکاسی بهمن وخشور پیش روی مخاطبان قرار گرفته است.

گروه اجرایی پروژه در بخش تایپو گرافی اثر نیز با قدردانی از کادر درمان سراسر کشور  برای حفظ سلامتی هم وطنان دربرابر بیماری کووید ۱۹ نوشته است: «مدافعان عزیز سلامت، فرشتگان این روزهای سخت، اهالی تئاتر تمام قد به احترام شما می ایستند. کرونا هم تمام شود ما شما را فراموش نمی کنیم.»

پیش‌تر نیز دو اثر گرافیگی دیگر متناسب با حال و هوای روزهای کرونایی و پویش ملی «من ماسک می زنم» با طراحی مهتا کریمی و بهمن وخشور پیش روی شهروندان تهرانی قرار گرفته بود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها