{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 6776

سیامک اطلسی، ایفاگر نقشِ مصطفی، برادر کوچک‌تر اسدالله با بازی محمدعلی کشاورز در سریال «پدرسالار»، ۱۵ ماه پس از درگذشت هم‌بازی خود، چشم از جهان فروبست.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری ایران آرت، سیامک اطلسی که دیروز (یکشنبه ۴ مهر) بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت، سال گذشته، در گفت‌وگویی با خبرآنلاین، خاطراتی از سریال «پدرسالار» با بازی محمدعلی کشاورز را بازگو کرده بود.

این بازیگر در سریال «پدر سالار» با کارگردانی اکبر خواجویی، نقش مصطفی واعظیان، برادر اسدالله واعظیان (محمدعلی کشاورز) را ایفا می‌کرد.

سیامک اطلسی درباره رفاقت ماندگارِ گروه بازیگری سریال «پدرسالار» با محمدعلی کشاورز گفته بود: «ما بعد از آن سریال بارها دور هم جمع شدیم و حتی در همین دو، سه سال اخیر که ایشان لگن‌شان شکسته و روی ویلچر بود هم ما به دیدنش می‌رفتیم.»

این بازیگر و دوبلور پیشکسوت با ذکر خاطره‌ای از یکی از این دیدارها گفت: «یک خاطره جالب از همین دیدارها دارم. در همه این سال‌ها هر وقت به دیدن آقای کشاورز می‌رفتیم، ایشان من را که می‌دید با روی خوش و خنده می‌گفت: برادر کجایی؟ چرا زحمت کشیدی؟ و با این تصویر خندان و مهربان در ذهن من ماندگار شده است.»

سیامک اطلسی، بازیگر، کارگردان، نویسنده و دوبلور پیشکسوت، در ۸۵ سالگی از دنیا رفت. این بازیگر بر اثر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ و عوارض این بیماری، (یکشنبه چهارم مهر) چشم از جهان فروبست.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها