{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7390

در این گزارش به معرفی خانم های بازیگر پرداخته ایم که با مردان کوچکتر از خودشان ازدواج کرده اند و بسیار هم خوشبخت و موفق هستند.

به گزارش هنر ام‌روز، یکی از سنت ها و باورهای مرسوم در کشورمان بیشتر بودن سن مردان از خانمها در امر ازدواج است که از قدیم ترجیح بیشتر مردم بر بزرگتر بودن مردان بود. الگویی که در جامعه امروزی تغییر کرده و روز به روز شاهد تغییر معیارها و الگوی سنی ازدواج هستیم.

در جامعه امروزی برخی از زوجهای جوان بی توجه به شرایط سنی هم و داشتن ملاک های مختلف با یکدیگر ازدواج کرده و شرط سنی از اولویت کمتری برای آنها برخوردار است. برخی از هنرمندان نیز با همین شرایط با مردانی کوچکتر از خود ازدواج کرده و چه بسا زندگی با دوام و موفقی را تجربه کرده اند.

در این بخش بازیگران زنی را معرفی می کنیم که از همسر خود بزرگتر هستند.

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگری که با فیلم گشت ارشاد به شهرت رسید ۳۰ بهمن ۱۳۶۶ در مشهد متولد شد.

آقای بازیگر در شهریور ماه ۱۳۹۳ با گلوریا هاردی ازدواج کرد. خانم هاردی متولد ۱۱ بهمن ۱۳۶۰ در فرانسه و ۶ سال از ساعد سهیلی بزرگتر است. این هنرمند با سریال کیمیا فعالیت بازیگری خود را در ایران آغاز کرد.

geloria-hardi-1

رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی

رویا نونهالی بازیگر و داور برنامه عصر جدید ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ در تهران متولد شد. او با رامین فاروقی که ۴ سال از او کوچکتر است ازدواج کرده و  یک دختر به نام خاتون دارند.

همسر رویا نونهالی در سال ۱۳۴۵ متولد شده و یکی از مستند سازان مطرح ایرانی است.

رویا نونهالی و رامین حیدری فاروقی

شبنم مقدمی و علیرضا آرا

شبنم مقدمی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون سالها قبل با همسرش علیرضا آرا بازیگر و کارگردان کشورمان ازدواج کرده است.

این هنرمند متولد ۳ فروردین سال ۱۳۵۱ در تهران و علیرضا آرا متولد سال ۱۳۵۴ است. شبنم مقدمی با وجود اختلاف سنی ۳ سال زندگی آرام و بی حاشیه ای را تجربه می کند.

شبنم مقدمی و علیرضا آرا

ریما رامین فر و امیرجعفری

ریما رامین فر بازیگر مشهور نقش هما در سریال پایتخت، ۵ فروردین ۱۳۴۹ متولد شد. این بازیگر پس از سالها نامزدی با امیر جعفری، با این هنرمند زندگی مشترک خود را آغاز کرده و یک پسر به نام آئین دارند.

امیر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ و ۴ سال کوچکتر از همسرش است.

ریما رامین فر و امیرجعفری

فاطمه معتمدآریا و احمدحامد

فاطمه معتمد آریا متولد ۷ آبان ۱۳۴۰ است و در سال ۱۳۶۰ پس از خواستگاری از احمد حامد با او ازدواج کرد. همسر فاطمه معتمدآریا بازیگر، نویسنده سینما و تلویزیون است و در فیلمهایی همچون کارگران مشغول کارند، بهمن و نسل جادویی نقش آفرینی کرده است.

خانم بازیگر از همسرش بزرگتر است و این زوج دارای یک پسر به نام نریمان هستند.

فاطمه معتمدآریا و احمدحامد

جواد عزتی و مه لقا باقری

جواد عزتی سوپراستار این روزهای عرصه بازیگری کشورمان ۲۰ دی ۱۳۶۰ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۸۵ با مه لقا باقری ازدواج کرد.

همسر جواد عزتی ۲۵ خرداد ۱۳۶۰ متولد شد و از همسرش ۷ ماه بزرگتر است. این زوج بازیگر که در سریال زخم کاری نقش آفرینی می کنند فرزندی ندارند.

جواد عزتی و مه لقا باقری

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها