{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 7414

با وجود پیشرفت‌ها و تغییرات مهمی که در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت صورت گرفته است، روزبروز تعداد زنان در میان افراد ثروتمند دنیا بیش‌تر می‌شود.

به گزارش هنر ام‌روز، در این مقاله به دنبال زوج‌های سلبریتی گشتیم که بر خلاف عرف رایج، زن‌ها در آن ثروتمندتر هستند. این زن‌ها با توانایی و پشتکارشان از تمام موانع جنسیتی گذشتند و در زمینه فعالیتشان به موفقیت‌هایی بی‌نظیر رسیدند.

جیزل بونشن و تام بریدی

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

حتما فکر می‌کنید یکی از بهترین کوارتربک‌های تاریخ فوتبال آمریکایی باید درآمد هنگفتی داشته باشد. البته که فکر شما درست است و تام بریدی در طول سال‌های ورزش حرفه‌ای، وضعیت بی‌نظیری از نظر درآمد داشته است، اما او با سرمایه تحسین برانگیز ۲۵۰ میلیون دلاری همچنان از همسرش فقیرتر است.

جیزل بونشن اصالتا اهل برزیل است وهرچند بیشتر مردم او را با دورانی به یاد می‌آورند که مدل بود، اما این زن باهوش به کرات ثابت کرده است که هوش اقتصادی قابل تحسینی دارد. جیزل که زمانی در سال ۲۰۰۱ پردرآمدترین مدل دنیا محسوب می‌شد حالا با سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری یکی از ثروتمندترین زنان صنعت سرگرمی محسوب می‌شود.


گوئن استفانی و بلیک شلتون

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

گوئن استفانی و بلیک شلتون به صورت رسمی در همین سال ۲۰۲۱ و در سوم جولای ازدواج کردند و جدا از دیگر جنبه‌های زندگی دست‌کم از نظر مالی به هم نزدیک هستند، هرچند که حتما حدس می‌زنید گوئن اندکی پولدارتر است. گوئن موفق شده است از راه خوانندگی و ترانه نویسی سرمایه‌ای در حدود ۱۵۰ میلیون دلار به دست بیاورد و بلیک به عنوان یک خواننده شناخته شده سبک کانتری با سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری، دومین فرد ثروتمند خانواده است.


کیتی پری و اورلاندو بلوم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

هرچند که سرمایه ۴۰ میلیون دلاری اورلاندو بلوم به عنوان یک بازیگر جوان، سرمایه‌ای تحسین برانگیز محسوب می‌شود، اما در مقایسه با ثروت ۳۳۰ میلیون دلاری همسرش به رقمی مایوس کننده تبدیل می‌شود.

این زوج احتمالا نیازی به توضیح بیشتر ندارند، اما اورلاندوی ۴۴ ساله بازیگر است از میان فیلم‌های فراوان کارنامه‌اش حتما دزدان دریایی کارائیب را به یاد می‌آورید و کیتیِ ۳۶ ساله علاوه بر ترانه‌نویسی، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین خواننده‌های حال حاضر دنیاست.


جسیکا آلبا و کش وارن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

زندگی مشترک جسیکا آلبا و کش وارن از آن جهت مورد توجه رسانه‌ها قرار دارد که این زوج علاوه بر شریک شدن در زندگی، در بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایشان هم با هم شریک هستند. البته این شراکت به هیج وجه به این معنی نیست که این زوج سرمایه‌ای برابر دارند و جسیکا با سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری در برابر ثروت ۵۰ میلیون دلاری کش، دست کم از نظر درآمد موفق‌تر بوده است.

جسیکا آلبا آنقدر معروف هست که نیازی به توضیح بیشتر نداشته باشد، اما همسرش کش وارن در کنار سرمایه‌گذاری‌های دیگر یک تهیه کننده سینما محسوب می‌شود.


کاردی بی و آف‌سِت

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

البته که در این زوج هم فرد ثروتمندتر، خانم خانه است، اما دست‌کم فاصله سرمایه کاردی بی و همسرش آن‌قدر نیست که مشکلی ایجاد کند. کاردی بی با درخشش چند سال اخیرش به عنوان یک زن در موسیقی رپ، در کنار جوایز ارزشمندی، چون گرمی موفق شده است به سرمایه قابل تحسین ۴۰ میلیون دلاری برسد در حالی‌که همسرِش با ثروت ۲۶ میلیون دلاری در تعقیب اوست.آف‌ست هم مانند همسرش کاردی بی، رپر است و عضوی از گروه trio Migos محسوب می‌شود.


سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانین

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بدون شک وقتی یکی از بهترین تنیسور‌های زن تاریخ (شاید بهترین) با یکی از درخشان‌ترین نابغه‌های عرضه تکنولوژی تشکیل خانواده می‌دهد، دغدغه مالی در آن خانه جایی ندارد. این بار از الکسیس اوهانین شروع می‌کنیم. او ۳۸ ساله است و هرچند که روی پروژه‌های تاثیرگذار فراوانی کار کرده است، اما بیشتر او را به عنوان یکی از پایه‌گذاران ردیت به یاد می‌آورند و ثروت خالص او ۴۰ میلیون دلار است.

در مقابل سرنای ۳۹ ساله و یکی از شناخته شده و تحسین شده‌ترین ورزشکاران زن دنیا با سرمایه خالص ۲۱۰ میلیون دلاری، احتمالا در این خانواده در تصمیمات اقتصادی حرف آخر را می‌زند.


پنلوپه کروز و خاویر باردم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

دو ستاره بین‌المللی، دو بازیگر برنده جایزه اسکار و دو هنرمند بسیار ستایش شده و زن و شوهری که از نظر توزیع ثروت مانند بقیه زوج‌های مقاله ما هستند. در مورد تفاوت سرمایه پنلوپه کروز و خاویر باردم باید گفت که احتمالا بیش از آن‌که مقدار ثروت پنلوپه کروز باعث تعجبتان بشود، سرمایه به نسبت پایین خاویر باردم متعجبتان خواهد کرد.

پنلوپه کروز از ۱۵ سالگی مشغول تلاش برای رسیدن به آرزوهایش در سینما و تلویزیون است و حالا در ۴۷ سالگی ثروت خالص او در حدود ۷۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود و خاویر باردم که قطعا میان دوست‌داران سینما یکی از با استعدادترین بازیگران مردِ زنده دنیا به حساب می‌آید با ثروت ۲۰ میلیون دلاری فاصله زیادی تا رسیدن به همسرش دارد.


نیکول کیدمن و کیث اِربِن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بسیاری از روزنامه‌نگاران هالیوودی رابطه و زندگی کیدمن و اربن را تنها با عبارت عاشقانه توصیف می‌کنند، البته در هالیوود کمتر زوجی فرصت می‌کنند تا پانزدهمین سالگرد با هم بودنشان را جشن بگیرند. اگر بخواهیم این دو هنرمند را با توجه به میزان ثروتشان بسنجیم باید گفت هردو در زمینه‌های مختلف جزء موفق‌ترین‌ها محسوب می‌شوند.

نیکول کیدمن بدون شک یکی از موفق‌ترین هنرمندان زن این سال‌هاست و با کارنامه‌ای پر از جوایزی، چون اسکار و اِمی، سرمایه قابل تحسینِ ۲۵۰ میلیون دلاری دارد. کیث اربن در مقابل ترانه‌نویس، خواننده و تهیه کننده موسیقی است و هرجند که راه درازی تا رسیدن به نزدیکی‌های ثروت همسرش در پیش دارد، اما با ثروت خالص ۷۵ میلیون دلاری، یکی از موفق‌ترین‌ها در زمینه کاری خودش محسوب می‌شود.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها