{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8315

در این گزارش به زندگی و رابطه سلبریتی های معروف خارجی با ایرانی هایی پرداخته شده که شیفته و عاشق همدیگر شدند.

به گزارش هنر ام‌روز، هر از گاه لابه‌لای خبر‌ها یک هم‌وطن پیدا می‌شود که در دنیای افراد مشهور و سلبریتی‌های جهانی برای خودش چهره می‌شود. این مطلب از صفحه ‌ی اینستاگرام «پنشتا» درباره پنج ایرانی است که وارد زندگی سلبریتی‌های پرطرفدار شده‌اند و دل‌شان را ربوده‌اند.

بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی بعد از پنج سال دوستی بالاخره توانست نامزدی‌اش را با سام اصغری رسمی کند و بعید نیست از این پس با یک نام خانوادگی آشنا برای ما ایرانی‌ها فعالیت کند: «بریتنی اصغری» بریتنی و سام در پشت صحنه یکی از موزیک ویدئو‌های این خواننده با هم آشنا شدند. آشنایی آن‌ها درست در اوج دوران افسردگی و درگیری‌های حقوقی بریتنی با پدرش بر سر ماجرای قیمومیت اتفاق افتاد.

پدر بریتنی اسپیرز در ۱۳ سال گذشته قیمومیت او را برعهده داشت. طبق قوانین آمریکا دادگاه برای افرادی که مبتلا به زوال عقل یا سایر بیماری‌های روانی بوده و قادر به تصمیم گیری و اداره امور خود نباشند قیم تعیین می‌کند.

قیمومیت این خواننده هم شامل دو بخش یکی مربوط به دارایی‌ها و امور مالی، و دیگری مراقبت از خود به عنوان شخص بود. بریتنی اسپیرز از سال ۲۰۰۸ نه تنها هیچ کنترلی بر امور مالی خود نداشت بلکه حتی روابطش با دیگر افراد هم منوط به تایید پدرش بود. بریتنی اسپیرز ۳۹ ساله در یکی از جلسات دادگاه شکایت علیه پدرش گه تابستان امسال برگزار شد در صحبت‌های خود گفته بود که می‌خواهد با سام اصغری ازدواج کند و بچه دار شوند، اما محدودیت قیمومیت به او اجازه این کار را نمی‌دهد. سام اصغری که مربی ورزشی و بازیگر است ۲۷ سال سن دارد در تهران به دنیا آمده.

 
 

ایرینا شایک و علی کاووسی

علی کاووسی متولد سال ۱۳۵۴ تهران، ولی بزرگ شده آمریکاست. او سال‌ها مدیر برنامه‌های «ایرینا شایک» مدل معروف روس بود که در ایران با عنوان «نامزد رونالدو» شناخته می‌شد به خاطر دوستی اش با کریستیانو رونالدو در سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ هرچند ارتباط کاری آن‌ها در سال ۲۰۱۹ به رابطه عاشقانه منجر نشد و اعلام خبر رسمی این رابطه که فقط کاری است از سوی ایرینا، هم در رسانه‌هایی که این گونه خبر‌ها را منتشر می‌کنند بازتاب زیادی داشت.

شیوا در خانواده حدید‌ها

محمد حدید اصلتا اردنی – فلسطینی است و سال‌هاست در کالیفرنیا زندگی می‌کند. او اگرچه در برج سازی صاحب نام است و ساختما‌ن‌های مجلل زیادی در آمریکا ساخته، اما بیش از همه به عنوان پدر دو سلبریتی معروف دنیای مد یعنی بلا و جی جی حدید شناخته می‌شود و به همین دلیل شهرت زیادی دست و پا کرده. محمد حدید سال ۲۰۱۴ با یک مدل ایرانی به اسم شیوا صفایی ازدواج کرد. شیوا متولد تهران و بزرگ شده نروژ است. ازدواج آن‌ها البته سال ۲۰۱۹ به طلاق انجامید.

رضا و ابرو در کرج

رضا ضراب تاجر جوان و ثروتمند ایرانی اگر چه به دلایلی مثل شراکت اقتصادی با بابک زنجانی زندانی شدن در آمریکا و ارتباط با رییس جمهور ترکیه شهرت زیادی دارد، اما اول بار با عنوان شوهر ابرو گوندش خواننده معروف اهل ترکیه در ایران شناخته شد. آن‌ها در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند و در مدت ازدواج‌شان چند باری همراه با هم به ایران سفر کردند و تصاویری از آن‌ها در یکی از ویلا‌های ضراب در کرج نیز منتشر شد.

رضا ضراب متولد ۱۳۶۲ است و از ازدواجش با ابرو گوندش خواننده اهل ترکیه یک دختر به نام آلارا دارد. در مدتی که ضراب در آمریکا زندانی بود خبر‌هایی مبنی بر اقدام برای جدایی گوندش از او منتشر شده بود؛ و در نهایت و براساس رای دادگاهی در ترکیه آن‌ها همین امسال و در بهار ۲۰۲۱ به صورت توافقی از همدیگر جدا شدند و بر اساس رای دادگاه حضانت دخترشان نیز به ابرو گوندش واگذار شد.

کلارنس و سپیده

همین امسال و در خلال رقابت‌های جام ملت‌های اروپا کلارنس سیدروف فوتبالیست معروف هلندی روی خط برنامه تلویزیون ایران آمد و بعد از صحبت‌های فنی کمی فارسی حرف زد و از آشپزی ایرانی گفت. او دو سال پیش از این هم به ایران سفر کرده بود که سفری تفریحی و شخصی به حساب می‌آمد.

داستان علاقه این فوتبالیست به ایران در رابطه او و «سپیده کرامتی» زن ایرانی ساکن کانادا دارد. گفته می‌شود کرامتی متولد ایران نیست و از ازدواج قبلی خود هم دو فرزند دارد.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها