{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 8340

​پرستو صالحی بازیگر زن مهاجرت کرده در اقدامی زشت خطاب به بازیگر مرد مشهور تلویزیون و سینما فحاشی کرد.

به گزارش هنر ام‌روز، حاشیه های پرستو صالحی تنها چند روز پس از مهاجرتش از ایران شروع شد و پرستو صالحی در اولین اقدام به بازیگر مرد مشهور فحاشی کرد. همانطور که انتظار می رفت که پرستو صالحی بعد از مهاجرت از ایران رفتارش تغییر کند و آزادانه اقدام به حاشیه سازی کند پرستو صالحی این اتفاق را خیلی زودتر از پیشبینی ها رقم زد و ظاهرا قرار است با ورژن جدید پرستو صالحی در ترکیه بیشتر آشنا شویم. پرستو صالحی خطاب به آتیلا پسیانی از حرفای زشت و زننده استفاده کرد که با حواشی زیادی رو به رو شد.

کسب درآمد پرستو صالحی از حاشیه

جالب است که پرستو صالحی خبر مهاجرتش از ایران را نیز با کسب درآمد شروع کرد. او با بازار گرمی سفارش تبلیغاتی را گرفت که حین صحبت هایش درباره رفتن از ایران پخش می شد ! وظاهرا قرار است هزینه زندگی اش در ترکیه را از طریق حاشیه سازی و اینستاگرام دربیاورد ! البته او قسم خورده که نه کشف حجاب می کند و نه از ترکیه دورتر می رود ولی باید منتظر ماند و تماشا کرد. صالحی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام تصویری از ابرهای آسمان از دریچه پنجره هواپیما گذاشت و در توصیف آن نوشت: «گاهی برای بودن باید رفت… سخت بود دل کندن!» استفاده از سه شکلک گریه شدید هم به شائبه مهاجرت از ایران دامن زد.

توهین پرستو صالحی


او صبح امروز در آخرین پست صفحه اش درگذشت زنده یاد عزت الله مهرآوران را تسلیت گفت و بحث کاربران درباره مهاجرت کردن یا نکردن صالحی زیر این پست داغ است. پس از انتشار استوری، کامنت گذاشتن زیر پست آخر صفحه صالحی محدود شده است. بازیگر ۴۴ ساله که بیش از همه با حضور در سریال قدیمی و خاطره انگیز «زیر آسمان شهر» شناخته می شود، در چند سال گذشته با پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام با هوادارانش ارتباط برقرار می کرد. ضمن اینکه برخی نوشته ها و عکس ها و گفته هایش جنجالی و پرحاشیه شده بود.

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها