{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 10005

سعید خانی: بازی سیروان خسروی کیفیت بسیار خوبی دارد.

به گزارش هنر ام‌روز، سعید خانی: تمام بازیگرانی که توانایی ایفای این نقش را داشتند مشغول بازی در مجموعه‌های دیگر بودند!
سعید خانی تهیه‌کننده سریال حرفه ای در گفتگو با صبا درباره چرایی و چگونگی ساختن این سریال گفت: فیلمنامه سریال «حرفه‌ای» توسط مصطفی تقی‌زاده کارگردان به من پیشنهاد شد و من به واسطه قصه جذاب و خوب، این مجموعه را پسندیدم، البته جدا از از غنای فیلمنامه، کار تقی‌زاده را دوست داشتم چون فیلم اول او را پسندیده بودم. درنهایت فیلمبرداری سریال «حرفه‌ای» اسفند‌ماه آغاز شد و تا اواسط تیر نیز به طول انجامید.

وی در پاسخ به اینکه چرا یک خواننده ایفاگر نقش اول این سریال شده است، توضیح داد: چند نفر بیشتر در سینما نیستند که بتوانند چنین نقشی را بازی کنند و تمام آن‌ها نیز مشغول کار در مجموعه‌های دیگر بودند. جدا از این موضوع، بازی سیروان خسروی کیفیت بسیار خوبی دارد و این نکته را کسانی که مجموعه را دید‌‌ه‌اند، می‌توانند تایید کنند.

خانی درباره استقبال تماشاگران از این مجموعه گفت: به تازگی قسمت چهارم «حرفه‌ای» پخش شده است و پس از پخش هر قسمت بر تعداد تماشاگران افزوده می‌شود که این نکته نشان می‌دهد سریال توانسته در جذب تماشاگر موفق باشد.

او در پایان در پاسخ به این انتقاد که در سریال «حرفه‌ای» خشونت بیش از حدی دیده می‌شود، بیان کرد: طبیعی است وقتی قهرمان قصه یک آدمکش است، اتفاقاتی که پیرامون آن رخ می‌دهد نیز کمی خشونت در خود داشته باشد، ولی به هر حال تمام تلاش ما این بود که تنها در اوقات ضروری از خشونت استفاده کنیم. در ضمن این سریال رده بندی سنی خاص دارد، یعنی تماشای آن برای پایین ۱۵ سال توصیه نمی‌شود.

سیروان خسروی، سارا بهرامی، ماهور الوند، زانیار خسروی، علیرضا ثانی‌فر، مرتضی تقی‌زاده، مزدک میرعابدینی، اسما رمضانی، المیرا دهقانی، بهاره کیان افشار، امیرمحمد زند، بهناز جعفری و علی مصفا فهرست بازیگران «حرفه‌ای» را تشکیل می‌دهند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها