{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

حمله‌ها به رامبد جوان صدای نویسنده «خندوانه» را درآورد

حمله‌ها به رامبد جوان صدای نویسنده «خندوانه» را درآورد
کدخبر : 10559

یزدان فتوحی، نویسنده «خندوانه» می‌گوید در همه جای دنیا یکسری برنامه‌ساز و روانشناس وجود دارند که لحظاتی هرچند کوتاه هم شده ناراحتی را از جامعه بیرون ببرند.

به گزارش هنر ام‌روز، او در واکنش به حاشیه‌سازی برای رامبد جوان و «خندوانه» و شوخی‌هایی که با این عبارت می‌شود «حال‌مان خوب است... عالی!» افزود: من به نظرم یک موج هدف‌دار از جایی دنبال حمله مستقیم به رامبد جوان‌ است. من آدم بدبینی نیستم اما به راحتی می‌توان به عمقِ این غرض‌ورزی‌ها رسید. در همه جای دنیا یکسری برنامه‌ساز و روانشناس وجود دارند که لحظاتی هرچند کوتاه هم شده ناراحتی را از جامعه بیرون ببرند. یکی از آن برنامه‌ها «خندوانه» است. من وکیل مدافع رامبد جوان نیستم. دارم درباره یک برنامه صحبت می‌کنم خیلی‌ها چیزهایی می‌گویند که به آن اعتقاد ندارند؛ جلوی دوربین می‌گویند وضع بد است... پشتِ صحنه بچاپ بچاپ می‌کنند. اما اینجا اگر می‌گوییم حال‌مان خوب است به آن باور داریم. چون می‌خواهیم اگر به خودمان دروغ هم می‌گوییم به یک باور برسیم و «امید» در واقع شکل بگیرد. 

فتوحی در خصوص طراحی گفت‌وگوهای «خندوانه» و فرار کردن از کلیشه، توضیح داد: رامبد جوان در وهله اول از کلیشه فراری است و خودم و دوستانم هم از کلیشه متنفریم. ماجرا این طوری است که ما یک استراتژی و سؤالات کلی داریم. یک حسنی که این گفت‌وگوها دارد رامبد جوان از جوابِ میهمان، سؤال دیگری درمی‌آورد و این‌طور گفت‌وگوی درست و غنایی شکل می‌گیرد. ما میهمان‌هایی داشتیم که گفتند این حرف برای اولین بار اینجا زدیم؛ همه به خاطر آن موقعیتی است که آنجا شکل گرفته است. 

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها