{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کت جادویی امشب می‌آید

کت جادویی امشب می‌آید
کدخبر : 12109

شبکه آی‌فیلم سریال «کت جادویی» محمدحسین لطیفی را بازپخش می‌کند.

به گزارش هنر ام‌روز، شبکه آی‌فیلم از امروز، دوشنبه ـ نهم اسفند ماه ـ سریال خاطره‌انگیز «کت جادویی» به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی رامین عباسی‌زاده را پخش می‌کند.

این مجموعه که برای اولین بار سال ۱۳۷۷ در ۲۶ قسمت از شبکه سه سیما پخش شد، از امشب، نهم اسفند ماه ساعت ۱۹ به روی آنتن می‌رود.

«کت جادویی» داستان زندگی آقای اسکویی، رئیس یک شرکت ساختمانی و برج سازی معتبر را روایت می‌کند که کتی جادویی دارد که جیب‌هایش همیشه پر پول است و هرگز تمام نمی شود. او در نظر دارد به نحوی از شر این کت خلاص شود، چراکه در کنار این ثروت بی حد و حصر، دردسرها و مشکلات فراوانی برایش ایجاد کرده است به همین سبب، تصمیم می‌گیرد کت را به عماد، کارمند شرکت که جوانی آس و پاس اما خوش قلب و سالم است، بسپارد. عماد خشنود است که با به‌دست آوردن آن کت، یک‌شبه راه صدساله را طی می‌کند اما ... .

رامبد جوان، مهدی فقیه، زنده یادان: جمشید اسماعیل خانی، محسن قاضی مرادی و نیکو خردمند، ساحره متین، مارال فرجاد، بهزاد فراهانی، پروانه احمدی، فخری خوروش، آتنه فقیه نصیری، محمد الهی، مینا نوروزی و ... از بازیگران سریال «کت جادویی» هستند.

62193533

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها