{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 12191

سروش محمدزاده می‌گوید باعدم حضور امیر آقایی در «نوار زرد ۲»، پیشنهادی که به ذهنش رسید این بود که بازیگران کامل عوض شوند و مثال ذهنی‌اش این بود که در سری فیلم‌های جیمزباند، هر چند سال یک بار، شاهد جیمزباندی جدید هستیم، در حالی که همان عقبه را می‌بینیم.

به گزارش هنر ام‌روز، سروش محمدزاده، کارگردان فصل دوم سریال «نوار زرد» مهمان برنامه تلویزیونی «سریالیست» شد.

او در بخشی از این برنامه در پاسخ به این سوال مجری که چه شد که بانیپال شومون جایگزین امیر آقایی در نقش اصلی این سریال شد، گفت: «بعد از این که متوجه شدیم جناب امیر آقایی در سریال حضور نخواهند داشت، مهم‌ترین چالش من این بود که چه طور می‌شود بدون ایشان سریال را ادامه داد در حالی که فیلمنامه امتداد فصل یک است.»

بانیپال شومون جایگزین امیر آقایی شده است.

راه حل با یافتن بانیپال

محمدزاده افزود: «طی جلسه‌ای که با آقای کریم لک‌زاده، نویسنده کار داشتیم اولین پیشنهاد من این بود که آیا می‌شود فرض را بر این بگیریم که کارآگاه دیگری به اداره آگاهی وارد شده است و ما روند پیگیری پرونده‌ها توسط او را می‌بینیم؟

ایشان گفتند نه، نمی‌شود چرا که من یک خط داستانی دارم که آن را امتداد داده‌ام و باید به سرانجام برسد. پیشنهاد دیگری که به ذهن من رسید این بود که بازیگران کامل عوض شوند و مثال ذهنی‌ام هم این بود که در سری فیلم‌های جیمزباند، شما هر چند سال یک بار، شاهد جیمزباندی جدید هستید، در حالی که همان عقبه را می‌بینید.»

او ادامه داد: «ریسک و خطر بزرگی بود. امیر آقایی در آن سریال طرفداران بسیاری داشت، کارش را خیلی خوب انجام داده بود و شمایلی از پلیس نمایش داده بود که مخاطب پذیرفته بود. در نتیجه به شدت خطرناک بود، اما ما واردش شدیم و از انتخاب آقای شومون بسیار راضی بودم.»

سریال ۳۰ قسمتی پلیسی – جنایی «نوارد زرد ۲» از شنبه، ۱۸ دی ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها