{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 13163

مجید صالحی با انتشار پستی نظر کاربران فضای مجازی را درباره ساخت فصل دوم سریال طنز «سه در چهار» جویا شد و حمید لولایی در پاسخ به او گفت: «این جنس طنز دیگر ساخته نمی‌شود».

به گزارش هنر ام‌روز،  مجید صالحی، بازیگر و کارگردان با انتشار ویدیویی از سریال طنز «سه در چهار» در فضای مجازی، از کاربران سوال کرد که «این سریال را دوست داشته‌اند؟ و آیا موافق ساخت سری دوم این سریال طنز هستند؟»

حمید لولایی، بازیگر شناخته‌شده طنز  هم در جواب صالحی نوشت: «این جنس طنز دیگه ساخته نمیشه». کامنت حمید لولایی با واکنش چندین کاربر همراه شد و تعدادی از مخاطبان در جواب لولایی ابراز علاقه کردند که هنوز هم مشتاق دیدن سریال‌هایی مثل «خانه به دوش» و «بزنگاه» هستند.

سریال طنز «سه در چهار» در سال ۱۳۷۸ از شبکه یک سیما پخش شد. این سریال در زمان پخش مورد استقبال قرار گرفت و بر این اساس چند بار هم بازپخش شد.

مجید صالحی به عنوان بازیگر و هم کارگردان در سریال «سه در چهار» حضور داشت و رضا عطاران نیز به عنوان مشاور کارگردان او را همراهی کرده است.

62234805

در سریال «سه در چهار» به قلم علیرضا مسعودی که روایتگر داستان زندگی دو باجناق از طبقه پایین جامعه است، بازیگرانی همچون محمد کاسبی، مهران رجبی، شهره لرستانی، مرحومه نادیا دلدار گلچین، علی صادقی، آناهیتا افشار و .... ایفای نقش کرده‌اند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها