{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

خیرالله تقیانی‌پور: فصل دوم را با اصرار ساختم، فصل سوم را نمی‌سازم

خیرالله تقیانی‌پور: فصل دوم را با اصرار ساختم، فصل سوم را نمی‌سازم
کدخبر : 13805

کارگردان سریال «نجلا» درباره احتمال ساخت فصل سوم این سریال می‌گوید ترجیح می‌دهد به دلیل سختی‌های این کار فعلا به فکر آن نباشد.

به گزارش هنر ام‌روز، فصل دوم سریال «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی همزمان با نوروز ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه سه سیما رفت و با شروع ماه رمضان نیز همچنان پخش خود را ادامه داد.

فصل اول این سریال، مهر ۱۳۹۹ پخش شد و مورد استقبال مخاطبان تلویزیون قرار گرفت و همین باعث شد فصل دوم آن حتی با تغییر بازیگر نقش اصلی ساخته شود. در فصل اول زوج اصلی سریال «نجلا» را حسام منظور و سارا رسول‌زاده تشکیل می‌دادند که به گفته کارگردان سارا رسول‌زاده به دلیل همزمانی تصویربرداری این پروژه و فیلمی دیگر، نتوانست گروه «نجلا» را در فصل دوم همراهی کند. «نجلا» در آخرین آماری که روابط‌عمومی صداوسیما با استناد به آمارهای مرکز افکارسنجی صداوسیما منتشر کرد، با ۲۶.۸ درصد پربیننده‌ترین سریال صداوسیما در ماه مبارک رمضان سال جاری بوده است.

تقیانی‌پور درباره این که آیا تمایل دارد که «نجلا» ادامه پیدا کند یا خیر توضیح داد: «به دلیل سختی‌هایی که ساخت «نجلا» و این ژانر دارد ترجیح می‌دهم یکی دو سال اصلا سمت این کار نروم. یک سکانس معروف پشت‌بام در سریال داشتیم که بازیگران ما چندین ساعت زیر باران در سرمای بهمن ماه مشغول کار بودند و ما از هر طرف وسیله گرمایشی برای آن‌ها تعبیه می‌کردیم باز هم افاقه نمی‌کرد. واقعا بازیگران سریال خیلی صبوری کردند زیرا کار در شرایط سخت آب و هوایی و وضعیت مبهم کرونایی انجام شد.»

این کارگردان درباره نگرانی از تغییر بازیگر نقش «نجلا» و احتمال عدم اقبال به بازیگر تازه، عنوان کرد: «خانم رسول‌زاده به دلیل آن که همزمان در کار دیگری مشغول بودند و ما باید پروژه را هرچه زودتر کلید می‌زدیم، نتوانستیم در خدمتشان باشیم. حقیقت این است که ما ترس تغییر بازیگر نقش اصلی را داشتیم زیرا دفتری که ما سریال را در آن تهیه کردیم، سریال «بچه مهندس» را داشت که به همین دلیل مشابه کمی دچار افت مخاطب شده بود و تهیه‌کننده کار آقای سعدی نیز این دغدغه را داشتند. اما در همان شروع کار به این نتیجه رسیدیم که قصه‌ نوشته شده نسبت به فصل اول آن گیراتر و پر و پیمان‌تر است و از طرفی قاطبه بچه‌هایی که در «نجلا ۱» چه جلوی دوربین و چه پشت دوربین بودند، در «نجلا ۲» حاضر بودند، به همین دلیل با یک همفکری و خرد جمعی به این نتیجه رسیدیم که سریال می‌تواند موفق ظاهر شود.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها