{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

بازیگران «نون. خ» چه طور از «راز بقا» سر درآوردند؟

بازیگران «نون. خ» چه طور از «راز بقا» سر درآوردند؟
کدخبر : 14311

تهیه کننده سریال «راز بقا» به کارگردانی سعید آقاخانی که این روزها از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، از چگونگی ساخت سریال «راز بقا»، ریسک حضور بازیگران «نون. خ» در این سریال گفت و همچنین از پخش سریال عروسکی مرضیه برومند با عنوان «شهرک مسکونی کلیله و دمنه» در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش هنر ام‌روز، سیدمصطفی احمدی – تهیه کننده سریال «راز بقا» در گفت‌وگویی با ایسنا درباره همکاری‌اش با سعید آقاخانی و ساخت این سریال گفت: ایده ساخت این سریال اواخر سال ۹۹ و در اوج کرونا بود که مطرح شد.

امیر وفایی که پیش از این ۴چهار سال در «دورهمی» می‌نوشت و همزمان سریال «نون. خ» را هم با آقای آقاخانی کار می‌کرد باعث آشنایی من و آقای آقاخانی شد و ما قراری با همدیگر گذاشتیم و قرار شد یک کار کمدی با یکدیگر انجام دهیم. آن موقع نه فیلمنامه‌ای داشتیم، نه قصه‌ای داشتیم، فقط توافق کردیم یک کار کمدی بسازیم که نهایتا به «راز بقا» منجر شد.

 

انتخاب بازیگر

احمدی درباره انتخاب بازیگران «راز بقا» گفت: در این اوضاع بی‌بازیگری، انتخاب بازیگر سخت بود اما سعید آقاخانی به هر بازیگری که پیشنهاد می‌داد قبول می‌کردند و قصه را که می‌خواندند بیشتر ترغیب می‌شدند واستقبال می‌کردند. پروسه تولید چهار و نیم ماه به طول انجامید.

این تهیه کننده که پیش از این طنز سیاسی «هیولا» را با مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی تجربه کرده است، درباره حساسیت‌های ساخت کمدی و طنز نیز اظهار کرد: زمانی که کار «هیولا» را چند سال پیش تولید کردیم، آن زمان بازار رقابت و بازار نمایش آنلاین داغ نشده بود اما برای پخش «راز بقا» استرس داشتیم تا قسمت دو پخش شد و در ادامه بازخوردهای خوبی از مخاطبان گرفتیم. «هیولا» در زمان خودش بهترین کار کمدی بود، «راز بقا» نیز همینطور.

احمدی در ادامه درباره ریسک حضور بازیگران سریال «نون. خ» در سریال «راز بقا» نیز توضیح داد: بازیگرانی که از سریال «نون. خ» در «راز بقا» به ایفای نقش پرداختند کاملا متفاوتند و این هنر آقای آقاخانی بود که به شکل دیگری از آن‌ها بازی گرفت. از آنجایی که به آقای آقاخانی اعتماد کامل داشتم از این جهت احساس خطری نکردم.

دیگر تولیدات

این تهیه کننده که به تازگی سریال عروسکی «شهرک مسکونی کلیله و دمنه» را به کارگردانی مرضیه برومند، تولید کرده است، از پخش آن در اردیبهشت ماه و طی روزهای آینده در شبکه نمایش آنلاین خبر داد.

احمدی همچنین از ساخت سریالی با همکاری برزو نیک نژاد خبر داد و گفت: این سریال نیز به نویسندگی امیر برادران بزودی کلید خواهد خورد.

به گفته این تهیه کننده، سریال «راز بقا» در ۱۶ قسمت تولید و ساخت آن هم به اتمام رسیده است.

این مجموعه درباره دو برادر به نام‌های رحیم و حاتم با بازی بهرام افشاری و حسن معجونی است که اولی، شخصیتی مردم‌آزار و بیکار است و دومی در عین بی‌لیاقتی در سودای به دست آوردن مقام و منصب است! این سریال، شخصیت‌های دیگری هم دارد که هرکدام به بهانه اتفاق و ماجرای خاصی به این شخصیت‌ها ارتباط پیدا می‌کنند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها