{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

غلامرضا نیکخواه: مخالفان «بزنگاه» فکر می‌کردند نماینده تام‌الاختیار جامعه‌اند

غلامرضا نیکخواه: مخالفان «بزنگاه» فکر می‌کردند نماینده تام‌الاختیار جامعه‌اند
کدخبر : 15682

روایت بازیگر «بزنگاه» از حواشی این سریال پس از چهارده سال:« کار به جایی رسید که هر قسمت با تایید رئیس صدا و سیما روی آنتن می رفت!»

به گزارش هنر ام‌روز، غلامرضا نیکخواه در گفت و گو با فریدون جیرانی در برنامه کافه آپارات درباره حواشی سریال «بزنگاه» که باعث جدایی رضا عطاران از صدا و سیما شد گفت:« ما خیلی به «بزنگاه» امید بسته بودیم و جواب هم داد و اتفاقی که انتظار داشتیم افتاد. این سریال یک بازنگری روی یکسری سنت‌ها کرده بود و بد هم نبود و به نظر ما هم مشکلی نداشت اما کار طنز حرکت روی لبه تیغ است جاده مطمئن نیست.

مدیر تلویزیون آن زمان مهندس ضرغامی بودند و مدیر شبکه سه هم آقای پورمحمدی بودند که خیلی قدرت داشتند و جامعه هم سریال را خیلی دوست داشت اما مخالفان سریال فکر می کردند نمایندگان تام‌الختیار جامعه‌اند.

یک گروه دائما اعتراض کردند. تعدادی از روزنامه‌ها هم مدام می‌نوشتند سریال از امشب پخش نمی شود یا نباید پخش نشود که حتی من شنیدم مدیر سازمان صدا و سیما هم سریال را قبل پخش می‌ببیند و ایشان که اوکی می‌داد کار پخش می شد.

این سریال خیلی قشنگ بود و حرف داشت و تخصصی بود. رضا عطاران بود که زندگی طبقه پایین را به تلویزیون آورد و این طبقه می‌شناخت. بعد از «بزنگاه» هم خیلی تلاش کردند او را برگردانند اما دیگر دلخور شده بود و حیف که تلویزیون این چهره‌های قابل را از دست داد.»

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها