{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

سریال «مست عشق» به شبکه نمایش خانگی می‌آید

سریال «مست عشق» به شبکه نمایش خانگی می‌آید
کدخبر : 15918

قرارداد پخش سریال مست عشق با یکی از پلتفرم‌های پر مخاطب بسته شده و به زودی توزیع آن شروع خواهد شد.

به گزارش هنر ام‌روز، در حالی که پروژه « مست عشق » قرار بود در سینما‌های کشور اکران شود، اما عوامل این فیلم تصمیم گرفته اند از اثر خود در قالب یک مینی سریال ۶ قسمتی در شبکه نمایش خانگی رونمایی کنند.

پروژه پر حاشیه «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی قرار است در قالب یک مینی سریال ۶ قسمتی عرضه شود.

قرارداد پخش این سریال با یکی از پلتفرم‌های پر مخاطب بسته شده و به زودی توزیع آن شروع خواهد شد.

«مست عشق» از ساخته‌های حسن فتحی است که براساس فیلمنامه‌ای از فرهاد توحیدی جلوی دوربین رفته است. فتحی در این پروژه به روایت چگونگی آشنایی شمس تبریزی با مولانا و دوستی آن‌ها پرداخته است.

این اثر در سال ۹۷ در قالب یک پروژه مشترک با کشور ترکیه، وارد فاز تولید شد.

طرف ترک، براساس راش‌های موجود اقدام به تهیه نسخه‌ای سریالی از این پروژه کرد. انتشار تیزر‌های این سریال واکنش مهران برومند تهیه‌کننده و حسن فتحی را به همراه داشت. سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان، طرف ترک کلیه امتیازات فیلم را به طرف ایرانی واگذار کرد.

در پی این اتفاق، قرار شد تا حسن فتحی سکانس‌های باقی مانده را جلوی دوربین ببرد تا با تکمیل شدن کار تکلیف توزیع و پخش آن مشخص شود.

مهران برومند هم در گفت و‌گویی اعلام کرد که تصمیم بر این است که «مست عشق» اوایل پاییز ۱۴۰۱ روانه پرده سینما‌ها شود. اما با توجه به وضعیت نا به سامان اکران، گویا برومند و حسن فتحی از اکران سینمایی این پروژه منصرف شده‌اند و قصد دارند تا آن را در قالب یک مینی سریال عرضه کنند.

این سریال قرار است در ۶ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای آماده پخش شود و قرارداد توزیع و پخش آن هم با یکی از پلتفرم‌ها منعقد شده است.

در سریال «مست عشق»، شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی و پارسا پیروز فر در نقش «مولانا» بازی دارند. حسام منظور دیگر بازیگر ایرانی این پروژه است. هانده ارچل، سلما ارگچ، بوراک توزکوپاران، بوران کوزوم، بنسو سورال و.. بازیگران ترک «مست عشق» هستند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها