{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

کدخبر : 4921

مجموعه «در کنار پروانه‌ها» به کارگردانی داریوش یاری و تهیه‌کنندگی بهروز مفید از نیمه‌های ماه محرم روی آنتن شبکه دو سیما می رود.

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از خبرگزاری برنا، بهروز مفید تهیه‌کننده سریال درباره شرایط فیلمبرداری برای رساندن این سریال برای پخش در ماه محرم، گفت: عوامل و بازیگران این فیلم که روزهای گذشته را در شمال کشور حاضر بودند، قرار است به تهران منتقل شوند. حدود یک ماه و نیم اینجا فیلمبرداری دارند و باز به شمال برمی‌گردند زیرا باتوجه به اینکه قرار است این سریال از ۶ شهریورماه و به مناسبت ماه محرم روی آنتن شبکه دو رود، کار را فشرده کردیم و مجبور شدیم که مسیر تهران و شمال را ۲ بار طی کنیم.

در روزهای آینده بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه می‌شوند و همچنین تا الان نزدیک به ۷۵ درصد از سریال فیلمبرداری و ۳۰ درصد آن تدوین شده است، تلاش‌مان این است که این سریال را به موقع تحویل دهیم.

در این مجموعه بازیگرانی چون پروانه معصومی، برزو ارجمند، محمود جعفری، مهران رجبی، کاوه سماک باشی، مجید پتکی، وحید رحیمیان، شهین تسلیمی، الناز اسماعیلی، محمد علی صادق حسنی، دانیال محمودنیا،‌ فرناز زوفا، علی مجلسی، مهرداد بخشی و با حضور بیتا سحرخیز، نگار عابدی، نسرین بابایی و سامرند معروفی بازی می‌کنند.

 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها