{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} ℃ {{weatherData.main.temp}}

بازیگر جوان «زخم کاری»:

کدخبر : 5322

مرتضی امینی تبار بازیگر جوان سریال «زخم کاری» درباره واکنش‌ها به بازی‌اش در این سریال گفت:«واکنش مردم نسبت به بازی و حضور من، فرآیندی سینوسی دارد. برخی به شدت انتقاد می‌کنند و عده‌ای هم تشویق که باز هم این مسیر را ادامه دهم. هرچند سانسور در «زخم کاری» به همه بازیگران ضربه زد. بسیاری از سکانس‌های من با سارا حاتمی با ممیزی روبه‌رو شد؛ در حالی که اگر اجازه پخش پیدا می‌کرد، می‌توانست به قوام شخصیت‌ها کمک کند.»

به گزارش هنر ام‌روز به نقل از سینمادیلی، «شاید ندانید که من اصلیتی افغانستانی دارم اما خودم در ایران و در شهر قم به دنیا آمدم. پدر و مادرم از اقوام تاجیک افغانستان هستند و ۲۵ سال پیش ساکن ایران شدند. ۱۵ ساله که بودم به عنوان مجری در یک شبکه انگلیسی زبان مشغول شدم و بعد از آن، بازیگری تئاتر را در قم شروع کردم. تقریبا هر کجا که کار کردم، همه می‌دانستند من افغان هستم و مشکل چندانی هم پیش نمی‌آمد. بیشتر واکنش‌ها به این موضوع، تعجب بود.»

«زمانی‌که آقای کیومرث مرادی از من ویدیو می‌گرفتند، اصلا نمی‌دانستم قرار است آقای مهدویان آن را ببینند. وقتی به دفتر ایشان رفتم و پروژه «زخم کاری» را دیدم، قلبم ایستاد و اصلا فکر نمی‌کردم برای این سریال انتخاب شده باشم. من در جهان تصویر دنبال نقشی می‌گشتم که حتی ۱۰ دقیقه باشد، اما خدا به من نقش میثم را داد که بابت آن خدا را شاکرم.»
 

ارسال نظر:

  • پربازدیدترین ها
  • پربحث ترین ها